Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Červenec 2009

Jak se mění Avril

27. července 2009 v 11:26 | Anuska |  Zpěvačky

Nejlepší taháky

27. července 2009 v 11:25 | Anuska |  Tipy a Triky

Nejlepší taháky

JAK NA BEZVA TAHÁK
1. Pročíst si látku a porozumět jí. Bez toho nemáte šanci.
2. Podtrhnout si v textu (v učebnici) nejdůležitější body a data.
3. Vypsat si tyto body na papír a doplnit k nim nejasnosti; tahák vypracovat v přehledném systému, v bodech a podbodech.
4. Pročíst si tahák po sobě, zda je srozumitelný.
5. Zkusit si jej zopakovat zpaměti. Potřebujete ho ještě vůbec?
Klasické metody
1. Ruční práce Napsat si tahák na ruku propiskou nebo fixou je ta nejstarší metoda.
Plusy: Vždy "po ruce".
Minusy: Ruce máte jen dvě, a navíc se přitom trochu umažete. Pokud ale látce nerozumíte, tahák bez systému vám stejně nepomůže.
2. Kdo má pod čepicí Malinkaté papírky a na nich ještě menší písmenka se vejdou klukům do kapes, holky si je připínají pod sukně. A vejdou se i pod čepici.
Plusy: Pokud si tahák vytisknete na počítači, pak ho po sobě nejen přečtete, ale navíc bude i přehledný. A z toho už se dá něco naučit.
Minusy: Učitel vás může snadno odhalit.
3. U lavice dítě stálo[8230] [8230] na lavici tahák psalo. Při čmárání taháku na školní lavici už musíte předem počítat s tím, že ho zase brzo smažete.
Plusy: Obrovská plocha pro vaše poznámky. Na lavici se vejde všechno.
Minusy: Tahák na lavici moc dlouho nevydrží. Stojí to vůbec za to?
Vynalézavosti se meze nekladou
1. Tenisahák Taháky jsou často kolektivní prací. A jak poslat tahák z jedné lavice do druhé? Třeba tak, že vyříznete "kapsu" do tenisáku[8230] Plusy: Vejde se toho do něj hodně a kutálí se daleko.
Minusy: Mohl by se dokutálet trochu moc daleko. Třeba k panu učiteli. "Kapsu" v něm je ale těžké odhalit, a co je špatného na tenisáku?
2. Víceúčelová láhev Láhve s vodou nebo limoškou jsou z průhledného plastiku a na sobě mají nalepené etikety. Takže tahák zašoupnutý mezi etiketu a lahev je z druhé strany docela dobře vidět.
Plusy: Zcela na očích, a přesto nenápadné. Minusy: Moc se toho tam opravdu nevejde. 3. Pomoc z nebes Pozemské taháky vám nepomáhají? Zkuste to s těmi nadpozemskými. Připravte si velký list papíru a nalepte ho na strop nad svou lavici.
Plusy: Pod svícnem je největší tma a nad hlavou vám tahák nikdo hledat nebude. Minusy: Produkčně je to trochu náročné. Potřebujete dobré oči - a docela se hodí štafle.
Moderní technologie
1. Mobilák Mobil má dneska skoro každý a do prostoru pro esemesky se vejdou i data.
Plusy: Skladnost a dostupnost.
Minusy: Omezená kapacita. Možná budete nakonec muset psát i po mobilu.
2. Našprtaný discman S pomocí mikrofonu, vypalovačky a počítače si dokážete vytvořit cédéčko s padesáti zvukovými stopami, z nichž na každé bude váš vlastní lahodný hlas předčítat všechnu studijní látku, na kterou si při písemce nevzpomenete.
Plusy: Můžete si přepínat mezi jednotlivými stopami (a tedy namluvenými látkami). Minusy: Jde jen o to, zda je ve vaší škole poslech walkmana či discmanu vůbec povolen. 3. PDA V současnosti nejuniverzálnější pomůcka. Nejenže má obrovskou kapacitu, ale navíc u mnohých PDA funguje bezdrátové spojení - tudíž se dají taháky posílat i z lavice do lavice.
Plusy: Pokud si připravíte poznámky opravdu svědomitě, vejde se do PDA skutečně všechno a přehledně. Skvěle se z něj učí.
Minusy: Každá baterie se jednou vybije.
Když vás chytí, tak vás vyhodí!
A proto je lepší než taháky používat třeba mnemotechnické pomůcky. Sami si můžete jakoukoliv vymyslet, ať už ve formě krátkého příběhu nebo básničky. Tady jsou příklady některých z nich:
Čeština: Příklad na vyjmenovaných slovech po B
Být je pěkné, když je kde bydlit, jsem obyvatel, když mám byt, nebo aspoň příbytek, ve kterém je nábytek, nejsem přece dobytek. Obyčej je umýt si obličej, abych byl bystrý. Bylina není kobyla a už vůbec ne býk se jménem Přibyslav.
Chemie: Příklad na svislé řadě periodické soustavy prvků
Herbert Nechce Armádní Krasavici Xenii Ranit.
Tedy prvky He, Ne, Ar, Kr, Xe a Rn.
Dějepis: Příklad na římských číslicích
Ivan Vedl Xenii Lesní Cestou Do Města.
I = 1, V = 5, X = 10, L = 50, C = 100, D = 500, M = 1000.
Zeměpis: Příklad na oceánech Který oceán je Tichý a který Atlantský? To je jednoduché - ten, co je za Amerikou, je od nás dál, než ten, co je u Evropy, takže není slyšet. A proto je Tichý.
Matematika: Příklad na zapamatování Ludolfova čísla pi
Kolik desetinných míst pi si pamatujete? Zkuste to podle slov, v nichž počet písmen v každém znamená jedno desetinné místo. Sám u sebe v hlavě magického pí číslic deset mám. = 9 nebo Lín a kapr u hráze prohlídli si rybáře, udici měl novou, rybičky neuplovou. = 12 a nebo Mám, ó bože, ó dobrý, pamatovat si takový cifer řad. Velký slovutný Archimedes pomáhej trápenému, dej mu moc, nazpaměť nechť odříká ty slavné sice, ale tak protivné nám, ach, číslice Ludolfovy! = 30
Hudební výchova: Příklad na operách Bedřicha Smetany
Braprodali dvě hutačervi.
Braniboři v Čechách, Prodaná nevěsta, Dalibor, Libuše, Dvě vdovy, Hubička, Tajemství, Čertova stěna, Viola (nedokončená).
ROZHOVOR:
Tahákologie - jak se věci učit a naučit Rozhovor s doc. PhDr. Jiřím Kovaříkem, PhD., psychologem pro rodinu a dítě ze Střediska náhradní rodinné péče a místopředsedou českého výboru pro UNICEF.
"Tahák je dobrý k tomu, aby se nemusel použít. Je to výborná příprava, při níž si rozčleníte látku tak, abyste jí sám porozuměl."
Jakým způsobem by se měl člověk učit?
"Zásadní je látku pochopit. Učení má význam v situaci, kdy se propojí s konkrétní zkušeností. Český vzdělávací systém je bohužel založen na encyklopedických znalostech, tedy na biflování, ne na pochopení. Celý život si nemůžete všechno pamatovat. Pokud věc ale pochopíte, vždy budete vědět, kde tu kterou informaci najít. A to je zásadní."
Jak si zpracovat třeba takovou kapitolu z dějepisu?
"Například filozof Ladislav Hejdánek si v knihách podtrhával text různobarevnými pastelkami. Originální myšlenka byla červeně. Něco důležitého a charakteristického bylo žlutě. Fakty byly modře. A blbosti zeleně - nebojte se s učebnicí nesouhlasit. Podtrháváním získáte systém. Dejte si ale pozor, abyste nepodtrhával všechno."
Co znamená to pochopení?
"Tak například v dějepisu se můžu jen šprtat data, ale z toho nic nemám. Pokud chci pochopit, pak si musím uvědomit, v jakých souvislostech se událost odehrála, nebo které propojuje. Pak se na to podívám jako na divadlo - které osoby tam vystupují? Kdo jsou ,dobráci' a kdo ,lotři'? Teprve pak se můžu začít biflovat ty věci, které jen ,pochopit' nelze."
Existuje recept, jak napsat správně písemku?
"Každou otázku si přečtěte aspoň dvakrát. Projděte si všechny a nezačínejte otázkou číslo jedna, ale tou, která je pro vás nejsnazší. Určitě nevyplňujte odpovědi od začátku do konce, mohl byste se u něčeho zaseknout. Musíte pochopit, na co vlastně máte odpovídat. Opět se tak vracíme k tomu pochopení - v otázkách se odrazí, na co se učitel ptá. A když tohle pochopíte, pak víte, jak mu odpovědět."

Návod pro úspěšné používání taháků

27. července 2009 v 11:23 | Anuska |  Tipy a Triky
 • doporučuji zalepit tahák do izolepy (pokud zrovna nemáte doma laminátovací stroj), je pak pevnější, nedá se tak snadno zmuchlat (a když ho zmuchláte dá se dobře vrátit do původního stavu) a hlavně je odolnější vůči potu
 • když si tahák vytisknete, zvírazňovačem si znovu označne důležité pojmy (lepší orientace zaručena)
 • používejte výhradně písmo Arial, velikost (3-5 ...podle kvality tiskárny a vašich očí), nastavte si řádkování 0,9 (+10% informací), proložení znaků zmenšete na 90%, používejte tučné písmo (Ctrl+B), kurzívu a podtržené
 • tahák o šířce 5cm (+/- podle velikosti ruky) jedině do ruky, větší pod papír, překládejte, skládejte (vyplácí se to)
 • viděl jsem různé komplikované mechanismy na skování taháků, je to ale jen zdržovadlo
 • dlouhý rukáv, košile s kapsama, bordel na lavici => usnadní schování taháku v krizové situaci
 • když tahák nepotřebuji, hned ho zastrčím do kapsy (učitel nemá právo vás prohledávat - to může učinit jen policie)
 • čím dál sedíte od katedry, tím lépe
 • zbytečně neprovokujte a nedívejte se učitelovi do očí (tím ho akorát k sobě přilákáte)
 • lidé, píšící levou rukou mají daleko více výhod při používání taháků
 • ověřená metoda je také tahák přelepit průhlednou lepící páskou na propisovací tužku, kterou píšete (musí být bílá) - drobné písmo, které je na taháku na propisce není téměř vidět

Jak přežít ve škole

27. července 2009 v 11:22 | Anuska |  Tipy a Triky
1) O hodině se vymluvte, že jdete na záchod, a jděte do automatu, nebo do bufetu pro něco na uklidnění. Přijdte ke konci vyučování, vymluvte se, že ste měli sračku.
2) O TV se schovejte do šatny, nebo na chodbu s kámošem. Až budou všichni v tělocvičně, toulejte se po škole a klepejte na každou učebnu, kolem který projdete. Nezapomeňte se schovat.
3) Sežeňte si míček a o hodině si házejte mezi spolužáky, nebo jej házejte po učiteli.
4) Vždy když budete zkoušení, vymluvte se na to, že vám pes sežral sešit a ještě ho nemáte přepsaný.
5) Jestliže máte depresi o hodině, vemte si zásobu papírů a trhejte jej na maly kousíčky, a potom je rozfoukávejte po třídě. Až si vás učitelka všimne, poručí vám ať to uklidíte. A máte celou hodinu zabitou :D

Taháky-kam je schovat

27. července 2009 v 11:22 | Anuska |  Tipy a Triky
Do rukávu
2. Normal do ruky
3. Klidně i napsat na ruku
4. Napsat to na židli toho kdo sedí před váma
5. TIP pro holky! Když je písemka, vemte si sukni a silonky... Pak už jen stačí jít před hodinou na wc a dát si papírek nenápadně pod silonky... Když si pak trochu vyhrnete sukni, nikdo si toho nevšimne
6. Když sedíte v 1. lavici, tak se dá vzít dost ale fakt hodně ořezaná křída a v klidu si napíšete - halvně SLABĚ! - tahák na tabuli... Tu učitelé nekontrolujou
7. Ale jen pro ty, co sedí v 1. lavici u katedry... Napíšete si na tu katedru dole ty taháky a pak když víte že jste si to tam napsali jako to co právě nevíte, tak akorát stačí nenápadně hodit propisku pod stůl a sehnout se pro ní... Jo a samozřejmě si přečíst tahák :D

Barbie boty

27. července 2009 v 11:19 | Anuska

Sequin Shoe Sequin Slipper Slide Sandal

Calf Boot Sequin Sandal
Rhinestone Sandal
Marabou SandalMarabou Sandal

Gingham SandalMarabou SandalMarabou Sandal

BARBIE kalhotky

27. července 2009 v 11:18 | Anuska

zdroj:estelka

Barbie pokojíček

27. července 2009 v 11:17 | Anuska

BARBIE pokojíček :) Jak pro princezny ♥


15 věcí které by si přála každá holka

27. července 2009 v 11:15 | Anuska |  Tipy a Triky
 1. Naprosto nedobytný deníček.
 2. Náhradní silonky, které by se objevily vždy, když by se objevilo zrádné oko.
 3. Parfém, jehož vůně by zamotala hlavu všem klukům v okolí.
 4. Zrdcadlová stěna v pokojíku, kde by měl člověk dokonalý přehled o svém vzledu.
 5. Kabelky a boty, které k sobě budou ladit barevně i stylově.
 6. Plyšový medvídek, kterého má snad každá holka.
 7. Sladěný odstín rtěnky a laku na nehty ke každému oblečení v šatníku.
 8. Mobil, který by sám vymýšlel ty nejzamilovanější a nejoriginálnější smsky.
 9. Babičku nebo nějaké jiné příbuzné, co občas podstrčí nějakou tu "kačku" navíc.
 10. Dobrý kamarád bez postraních úmyslů, ale s řidičákem a vlastním vozem.
 11. Minimálně jeden zamilovaný dopis měsíčně.
 12. Diskotéka.
 13. Písnička, která tě vždy dostane, ale nebude nikdy ohraná.
 14. Nehty, které rychle rostou, nelámou se, netřepí se a stále vypadají jako po francouzké manikůře.
 15. Upřímná kamarádka, která netuší, co jsou to pomluvy a závist.


Super Barbie věci

27. července 2009 v 11:13 | Anuska

Dívčí pokojíčky

27. července 2009 v 11:11 | Anuska

Růžová autíčka pro Barbie holky

27. července 2009 v 11:09 | Anuska
Nejprve HELLO KITTY:

Růžové mobílky

27. července 2009 v 11:07 | Anuska
Nokia 6111 pinkTelefonek:

Růžové doplňky

27. července 2009 v 11:05 | Anuska


Nosí se ještě barevně nalakované nehty nebo jen francie?

19. července 2009 v 20:57 | Anuska
Barevné pastelové laky ještě neřekly poslední slovo a není pravda,že patří jen k létu!
Nosíš pestrobarevné oblečení?Pak si lakuj nehtíky veselými barvičkami.
Francouzká manikůra je přirozené a decentní lakování které se spíš hodí pro slavnostnější příležitosti.

Jak být krásná na párty?

19. července 2009 v 20:53 | Anuska |  Tipy a Triky
Kráskou večírku je Natalia Oreiro ,inspiruj se jejím stylem!Jestli máš dlouhé vlasy ,vyrovnej je žehličkou,řasy protáhnijednou vrstvou řasenky a rty namaluj výraznější rtěnkou.Oblékni si těsný TOP a tylovou sukni a bydeš hvězda večírku.

Jak vylepšit pokojček

18. července 2009 v 19:01 | Anuska |  Tipy a Triky

Jak vylepšit svůj pokoj?


Základem je světlo. Sežeń si nějaké krásné záclony, třeba různě barevné. Stačí ti dva velké kusy látky a ty připevni na rámy oknem mašličkami. okno můžeš vyzdobit obrázky které sama uděláš barvičkami, ale já to nedoporučuji, protože nyní je nemohu dostat z oken dolu.
Máš moc hraček z dětství? Vezmi je dětem do školky. budou mít velkou radost.
Plakáty. Možná je má každý, ale pokojíčku na útulnosti nedodají. Víš jak bude tvýmu klukovi, když přijde na rande do místnosti, kde bude viset spousta frajírků a budou na něj koukat ze stěn? Já myslím, že pak ho opravdu přejde chut se s tebou milovat. místo plakátů si kup nebo vyrob rámečky a dej do nich své oblíbené fotky. Na pracovní stůl dej fotku tvého kluka, na toaletku tebe a tvé kámošky a na noční stoleček tvého zvířátka. Můžeš také pověsit rámečky na ze´d. Pak je tu také ještě jedna možnost. kup si fototapetu. ta dodá tvému pokoji úžasnou atmosféru.
Květiny jsou základem také! dodají ti čistý a svěží vzduch. Navíc krásná atmosféra tě nemine. zajít do květinářství se opravdu vyplatí. Krásné jsou orchidey, fialky, bambusy, toulitky, begónie, chryzantémy, klívie, fíkovníky, banánovníky,... Ale pozor, ne kytka jako kytka. Vždy nejdřív zjisti, jak o ni správně pečovat!
Výstavní kousky. věnuj jednu stěnu diplomům a oceněním. Na skříńky poskládej mušličky, vázičky, sošky a další okrasné předměty a tvůj pokoj bude zářit pýchou!
pokud ti rodiče dovolí, pořid si malého společníka. Křeček je ideální. nebudeš sama a ve tvém pokoji se bude pořád něco dít.
Vymaluj! Každému z nás to rodiče nedovolí, ale ti co mají možnost by to neměli zahazovat. Oranžová, žlutá, červená a dalčí teplé barvy vykouzlí v pokoji léto i v zimě.
můžeš si vytvořit i přehoz na deku. bude opravdu krásný. Stačí ti k tomu prostěradlo, které můžeš třeba nabatikovat.
Samozřejmě by se do tvého pokoje měla vejít tato místa:
 • Pracovní místo: místo na učení, počítač
 • Toaletka: místo pro tvou krásu
 • Odpočinek: postel, gauč nebo křeslo, maličký stoleček
Klidně se pochlubte fotkama, jak se vám to povedlo! Na můj email JAna11J@seznam.cz

Badu další méďové

18. července 2009 v 18:54 | Anuska |  Obrázky

Smajlíci jako zvířátka

18. července 2009 v 18:52 | Anuska |  Smailíci
Dragonfly Roach Butterfly Butterfly Glitter Butterfly Glitter Cute Bee Beekeeper Ladybug Penguin Polar Bear Gorilla Elephant Giraffe Tiger Monkey Lion Leopard Hippopotamus Rhino Zebra Squirrel Panda Hedgehog Skunk Bunny Raccoon Squirrel Moose Fox Hamster Beaver Donkey Horse Mouse On Wheel Pig Mouse Pony Cow Sheep Frog 3 Leap Frogs Snake Froggie Alligator Tree Frog Snail Turtle Blue Tang Clown Fish Turtle Crabby Fishy Shark Dolphin Peacock Crow Parrot Birdie Frisbee Walking The Dog Male Fetch Walking The Dog Female Roll Over Puppy 3 Puppy 2 Puppy 1 Walking Dog Kitty 7 Kitty 6 Kitty 5 Kitty 4 Kitty 3 Kitty 2 Kitty 1 Maneki Neko Glitter Kitty Cat And Mouse Tail Sleeping Kitty On Monitor

OPTICKÉ KLAMY 2

18. července 2009 v 18:51 | Anuska |  Obrázky

Ahojik mrkněte na to,je to fakt dobrý..:D

http://obrazky.rajsmichu.cz/19/klam.jpg


Jsou ty fialové čáry rovné?


Iluze11

čáry jsou fakt stejně dlouhé

Vodopád?

Hromada smetí...nebo pár(ve stínu)?

http://www.optika-pirc.com/sub/images/astigmatizma.gif

Třpitivé obrázky2

18. července 2009 v 18:48 | Anuska |  Obrázky
Ahoj lidičky tady máte nějaký obrázky sou fakt krásný tak si je prohlídněte.:-)

SMAJLÍCI

18. července 2009 v 18:47 | Anuska |  SmailíciSmajlíci do icq

18. července 2009 v 18:45 | Anuska |  Smailíci

Kouzla

18. července 2009 v 18:34 | Anuska |  Tipy a Triky

1. CHCEŠ ABY SE DO TEBE ZAMILOVAL :

1. CHCEŠ ABY SE DO TEBE ZAMILOVAL :
Chceš, aby se do tebe tvá tajná láska zamilovala, nos u sebe dva květy bílé růže. Jeden v pravé kapse u bundy a druhý v levé. V noci si dej jeden květ vedle sebe na polštář a druhý k nohám. Po třech dnech květy spal žlutou svící. Pak už je vše jen otázkou času, než se chytí.


2. CHCEŠ ABY TĚ POLÍBIL :
Na bílý kus papíru obtiskni svoje červeně namalované rty. Papír spal nad červenou svíčkou. Představ si kluka, který by tě měl políbit a říkej: " polib mě, až se uvidíme. Polib mě (jméno tvé lásky). Řekni, že jsem ti chyběla a polib mě!!!Lektvar lásky

Potřeby: 3 lžičky skořice, 3 lžičky zázvoru, 1 kousek vanilkového lusku, 2 šálky červeného vína, 2 lžičky rebarborové šťávy (není povinná)
Postup: Vanilkový lusk podél rozřízněte. Přidejte bylinky spolu s luskem do červeného vína. Přidejte dvě lžičky rebarborové šťávy ( pokud ji máte ) a nechte 3 dny odstát. Potom podávejte.

koupel lásky


Koupel lásky
Potřeby: 3 díly pomerančových květů, 2 díly levandule, 1 díl okvětních plátků gardénie, 1 díl kardamonu, 1 díl zázvoru, 1 díl rozmarýnu, 1 díl růžových okvětních plátků.
Postup:V této směsi se vykoupejte (denně) pokud si přejete přivolat lásku. Představujte si sami sebe jako milující osobu, jak jste našli svoji vysněnou lásku. Koupel můžete podpořit vhodným zaklínadlem, které si vytvoříte.

koupel ochrany


Koupel ochrany
Potřeby: 4 díly rozmarýnu, 3 díly vavřínu, 2 díly bazalky, 2 díly fenyklu, 1 díl kopru
Postup: Vhodná denní koupel, která posílí ochranu před negativitou ostatních, dokud se nebudete cítit silní.

Jak ulevit příteli při nemoci

17. ledna 2008 v 17:47
Pomocí vizualizace můžete pomoci kamarádovi, když ho sužuje nemoc. Nemůžete jej vyléčit, ale ulevit mu a dodat energii. Nemocného byste měli navštívit, protože je důležité znát prostředí, ve kterém se nachází.
Postup : V době, kdy nemocný spí, si lehněte i vy. Ležte v klidu a představujte si, že se pomalu oblékáte, obouváte a za nemocným se vydáváte. Klidným krokem jděte k jeho bytu nebo domu. Vejděte do jeho pokoje, sedněte si k němu na postel a s láskou se na něj/ni dívejte, jak spí. Pocit, jak moc si přejete, aby se uzdravil ve vás sílí. Potom ho vezměte za ruku a pohlaďte jí nebo jeho.
Láskyplně, ale energicky říkejte: "Uzdravuješ se, síly se ti navracejí. Dávám ti energii. Budeš zdravý/á silný/á!!!
Nemocného potom opusťte a vraťte se stejnou cestou jakou jste se za ním vydali. Potom si lehněte do svojí postele a snažte se usnout a nabrat novou sílu.

Jak přivábit láskuOpatřete si růžovou votivní svíčku, svícen, kousek papíru cca 8 krát 8 cm, tyčinku skořice, malou ohnivzdornou nádobu, nehořlavou podložku, růžovou nit a zápalky.
V duchu si představujte sami sebe ve vzájemně uspokojivém milostném vztahu. Připravený papír položte na kachel, přitiskněte na něj dlaň projektivní ruky a řekněte:
"Láska, co je nad námi,
kolem nás,
i v nás,
kéž mým očím přinese,
zase znovu jas."
Uchopte svíčku, mezi dlaněmi ji "nabijte" a přitom zopakujte formuli i vizualizaci vztahu. Potom svíčku dejte do svícnu a postavte na papír. Zapalte ji a v jejím stoupajícím plameni podržte konec skořicové tyčinky a ponechte 13 vteřin. Pak ji položte na kachel mimo papír. Její plamen sice zhasne, ale tyčinka by měla ještě chvíli doutnat. Papír odstraňte a zuhelnatělým koncem tyčinky do jeho středu nakreslete malé srdíčko, kolem něho trochu větší a třetí pak největší. Znovu přitom říkejte formuli. Potom položte tyčinku doprostřed papíru, ten kolem ní obalte a převažte růžovou nití. Tento amulet nechejte ležet před zapálenou svíčkou, dokud její plamen nedohoří, a potom jej noste stále u sebe. Budete přitahovat lásku.

Jak jej získat zpátky


Nemáte tušení, zda váš milý už vás tak nemiluje, nemá-li milenku, nebo vás prostě přestal milovat. máte šanci to změnit.
Potřeby : větší jehla na šití, svíčka libovolné barvy, zápalky
Postup: Propíchněte knot svíčky jehlou, zapalte ji, plně se soustřeďte a proneste následující zaklínadlo:
Jehlo v plamenech, ohnivá jehlo - roztrhej jeho myšlenky - ať se třese, naříká - dokud se ke mně jeho srdce nevrátí!
Pomalu se zklidněte a jehlu v knotu nechte a vše si dobře ukliďte. Klidně se vraťte do postele. až bude vše podle vašich představ, můžete jehlu z knotu vyndat.

Magická růže


staré germánské kouzlo k získání muže snů

Potřeby: červená a bílá růže, svitek papíru, pramínek tvých vlasů, kousek růžové stuhy
Toto kouzlo pochází ze staré Germánie, kde růže byly symbolem mlčenlivosti. Bílou růži, nebo někde i jen její symbol, nosili lidé, kteří spolu chtěli tajně mluvit. V německých zemích se malované, nebo jinak ztvárněné růže často nacházely při hostinách, kde je zavěšovali nad stůl. Slova vyřčená pod těmito růžemi nesměla být vyzrazena :- ) Platilo to zvláště o slovech lásky - růže je zasvěcena bohyni lásky Venuši :- ) Zaříkání je nutné provádět v červnu za dorůstajícího Měsíce.
Postup: obstarej si červenou a bílou růži - neměly by být plně rozkvetlé. Nejvhodnější jsou klasické odrůdy sytě vonící. Na svitek papíru napiš, jaký by měl být vysněný milenec nebo milenka. Svitek pak omotej kolem pramínku svých vlasů. Vezmi obě růže a rozřízni je hodně ostrým nožem napůl. Potom k sobě přilož polovinu červené a polovinu bílé růže, se svitkem papíru a pramínkem vlasů vloženou doprostřed. Obě poloviny pak svaž růžovou stuhou dohromady, každou z nich polib a vlož je do plynoucí vody, třeba do potoka. Zbylé dvě poloviny růží ulož do země a popros Venuši, aby tvému kouzlu požehnala.

Kouzlo pro láskou zklamané

Vezměte ústřižek textilu barvy levandule či růžové.Do jeho středu dáme kousek malachitu po případě nefritu.Přidej špetku Levandule,tymiánu a soli(nejlépe mořské) a recituj
SRDCE MÉ
ZBAV BOLESTI
DUŠI MOU
ZBAV NEŘESTI
Pak svažte konec látky do hromady do ránečku.Zavažte jej pevně červenou nití a noste váček v kapse či na krku.

Čarodějnický med lásky


Potřeby: 1 hrnek světlého medu, 2 zlomené tyčinky skořice, 1 lžička celého hřebíčku, 1 kousíček zázvorového cukru ,2,5 cm kousek sušené citronové kůry, 2,5 cm kousek vanilkového lusku, 1 špetka mletého kardamonu, 2 růžové svíčky, 1 sklenici s uzávěrem
Postup: Všechny bylinky a med posilte svým magickým záměrem. Dejte bylinky do sklenice s uzávěrem, přidejte med a protřepávejte, dokud se všechny bylinky nenamočí. Uzavřete a dejte sklenici na oltář mezi dvě růžové svíčky. Rozsviťte je a nechte shořet. Med nechejte 3 týdny uležet na tmavém místě. Malé porce přidávejte do jídla a teplých nápojů k podpoře příjemných pocitů a lásky.
Je lepší být žena nebo muž

18. července 2009 v 18:23 | Anuska |  Vtipy

Proč je lepší být ženou a proč je lepší být mužem

Proč je lepší být mužem:
Celý život nám zůstává jedno příjmení.
Garáž máme celou pro sebe.
Svatební přípravy se dělají samy od sebe.
Nikdy nemůžem otěhotnět.
Můžem si brát bílé tričko do vodního zábavního parku.
Nemusíme si brát ŽÁDNÉ tričko do vodního zábavního parku.
Automechanici nám říkají pravdu.
Nikdy nemusíme jet na další benzínku, protože záchod na téhleté je hrozně špinavý.
Vrásky přidávají na charakteru.
Lidi nám nezírají na hrudník, když s náma mluví.
Telefonní hovory jsou komplet vyřízeny za 30 sekund.
Víme jak natankovat.
Na pětidenní dovolenou stačí jeden kufr.
Dostane se ti velkého ocenění jen za trošku ohleduplnosti.
Když tě někdo zapomene pozvat, stále zůstává tvým přítelem.
Tři páry bot je víc než dost.
Nikdy ti na veřejnosti nepadá ramínko.
Prostě nevidíš, ze máš zmačkané oblečení.
Stejný účes ti vydrží roky, ne-li desetiletí.
Celý život si můžeš hrát s hračkami.
Můžeš si vybrat, jestli chceš, nebo nechceš knír.
Dárky pro 24 příbuzných můžeš nakoupit za 24 minut až 24.prosince.
Holit si musíš jen oblicej a krk.
Není divu, ze muži jsou šťastnější!
Proč je lepší být ženou:
1. Víme, kdo jsou naše děti i bez testů.

2. Dokážeme šéfa přivést do rozpaků, když požádáme o volno kvůli návštěvě gynekologa. Vždycky nám vyhoví.

4. Mužské šaty dělají ženu ještě více sexy. Muž v ženských šatech vypadá jako blbec.

5. My můžeme být fanynky. Muži ve stejném případě jsou šílenci, kteří někoho pronásledují.

6. Taxi zastaví, jakmile zamáváme.

7. Muži umírají dřív, a my si pak můžeme nakupovat, co se nám zlíbí.

8. Při tanci nevypadáme jako žába v mixéru.

9. Dokážeme posoudit osobnost jediným pohledem na boty.

10. Můžeme se zbavit ochlupení na těle a nemusíme to svádět na aerodynamické sporty.

11. Nikam nechodíme zbytečně moc brzo.

12. Je naprosto v pořádku být tátova holčička, ale trapné a směšné být maminčin mazánek.

13. Sportovní utkání nás baví, ale nestavíme počet bodů do přímé souvislosti s velikostí svého pohlavního orgánu.

14. Naše sociální postavení neohrozí, když nebudeme vědět, co je to crosschecking. Když to ale víme, budou nás obdivovat.

Účesy na ples

18. července 2009 v 18:22 | Anuska
účesy nejen na plesPictures of Hairstyles, New Hairstyles, Hairstyles for Women, Haircuts, Hair IdeasAshley Tisdale

17. července 2009 v 15:57 | Anuska |  Zpěvačky
Životopis
Datum narození: 02.07. 1985
Místo narození: West Deal, New Jersey
Znamení: Rak

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva hlavních postav Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role v televizním filmu High School Musicial, kde ztvárnila zápornačku Sharpey a hrála jí více jak přesvědčivě!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said, she said a Suddenly.Ashley klipyAshley Tisdale - Be Good To Me

Ashley Tisdale Kiss The Girl
Ashley Tisdale - Suddenly

Ashley Tisdale - Not Like That (Official Music Video)


Angelina Jolie

17. července 2009 v 15:53 | Anuska |  Herečky

Oblíbená herečka i velvyslankyně Angelina Jolie

Angelina Jolie se narodila v roce 1975 Los Angeles v Kalifornii. Jejím otcem je herec Jon Voight. Angelina začínala jako modelka, v současnosti je oblíbenou americkou herečkou a velvyslankyní dobré vůle Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Krom toho propůjčila svůj hlas několika animovaným postavám. Za svou dosavadní hereckou kariéru obdržela tři Zlaté globy, Oscara a dvě ocenění Americké asociace filmových herců. Angelina Jolie je považována za jednu z nejkrásnějších žen světa a její soukromý život je často sledován především bulvárními reportéry bažícími po pořádném úlovku.

Angelina Jolie a její muži

Angelina Jolie byla dvakrát vdaná. Její první manželství s Jonnym Lee Millerem vydrželo tři roky, druhým manželem jí byl po stejnou dobu její herecký kolega Billy Bob Thornton. V současné době žije s hercem Bradem Pittem s nímž má tři děti a který kvůli ní opustil svou bývalou manželku Jennifer Aniston. Další tři děti Angelina adoptovala a plní si tak sen o velké rodině. Angelina Jolie je známá svou vášní v nejrůznějších humanitárních projektech a má silné charitativní cítění. Další vášní je tetování. Na svém těle má několik obrázků; jméno svého bývalého muže si nechala předělat na zeměpisné souřadnice míst, odkud jsou její děti.

Fotky Angelina Jolie

Angelina Jolie je podle amerického časopisu People nejkrásnější ženou světa. Spolu se svým partnerem Bradem Pittem tvoří jeden z nejpřitažlivějších párů showbyznysu. Není proto divu, že fotky Angelina Jolie a Brad Pitt patří k velmi cenným úlovkům. Angelina by při tom raději vedla poklidný život se svou velkou rodinou, což jí ale její práce ne vždy umožňuje. Tím, že spojila svůj život s dalším hollywoodským krasavcem si po této stránce moc nepomohla. Fotky Angelina Jolie a Brad Pitt patří na internetu k nejvyhledávanějším, ačkoli si pár kvůli dětem snaží své soukromí pečlivě hlídat.

Avrli Lavigne

17. července 2009 v 15:53 | Anuska |  Zpěvačky

Kde se vlastně vzala Avril Lavigneh

Avril Lavigne se narodila roku 1984 v Ontariu v Kanadě a má dva sourozence. Její rodiče jsou Francouzi, ona sama však francouzsky nemluví. Její matka tvrdí, že si jejího hudebního nadání všimla už v době, kdy měla Avril Lavigne dva roky. Při jednom vystoupení si jí všiml kanadský folkový zpěvák Steve Medd, se kterým si pak zazpívala v některých jeho písních. Odtud už vedla cesta k podepsání smlouvy na první album. Avril Lavigne sebe samu nepovažuje za rockovou zpěvačku, sama říká, že dělá spíše pop pro širokou posluchačskou základnu. Zvolila si drsný rebelský vzhled a stala se tak vzorem pro spoustu teenagerů po celém světě.

Avril Lavigne a její tvorba

První album Avril Lavigne vyšlo v roce 2002 pod názvem Let go. Album slavilo obrovský úspěch a umístilo se na druhém místě ve Spojených státech, na prvním místě v Austrálii, Kanadě a Británii. Za tak obrovským úspěchem stojí především to, že namísto sladké blondýny se Avril Lavigne objevila jako drsná punkerka a i když se na jejích albech objeví nějaký ten pomalý kousek, většinou mají její písničky spíše punkový nádech. Dalšími úspěšnými alby této mladé zpěvačky bylo Under My Skin, The Best Damn Thnig v roce 2007. Zatím posledním albem je All you will never know z roku 2008. Avril se hudebně podílela i na několika filmech, jmenujme například Za plotem a Eragon.

Avril Lavigne a zprávy o svatbě

Avril Lavigne nedávno představila svoji módní značku Abbey Dawn. Krom toho čas od času působí jako modelka a herečka, hraje na kytaru, piano a bicí. V roce 2004 začala chodit se zpěvákem další úspěšné kanadské punkové kapely Sum 41, Deryckem Whibleym. V roce 2005 se za něj Avril Lavigne provdala. V současnosti se v médiích objevují zprávy o těhotenství Avril Lavigne nebo o krizi v jejím manželství. Žádná z těchto zpráv však nebyla potvrzena. Avril se angažuje i v charitě, podporuje například výzkum některých nemocí. K jejím oblíbeným kapelám a interpretům patří Green Day, Sum 41 a Alanis Morissette.

Avril Lavigne fotky na stáncích


Avril Lavigne fotky zřejmě miluje, jak jinak si vysvětlit její působení coby modelky. Nutno podotknout, že její fanoušci nebyly právě nadšeni. To, co na Avril milují, je její přirozenost, takže když se z jejich vzoru stala další modelka, nesli to dosti nelibě. Avril si odbarvila vlasy na blond a po vzoru mnoha hvězdiček se objevila v předních módních časopisech. Samotná Avril Lavigne fotky nijak nezdůvodnila, takže těžko říct, co ji vedlo ke změně image a pózování po vzoru panenek, kterým se často přezdívá věšáky na šaty. Pro mnohé dívky je stále vzorem její skatová móda.

Avril Lavigne fotky na internetu

Jak bylo již řečeno, krása Avril Lavigne je velmi přirozená a samotná kanadská zpěvačka je velmi oblíbená, neboť vypadá jako kamarádka od vedle. Fotky Avril Lavigne tak patří k vyhledávaným internetovým heslům. Avril se vždy stylizovala do role spíše punkové princezny a byla jakýmsi protipólem k Britney Spears a dalším sladkým slečinkám. Fotky Avril Lavigne jsou velmi oblíbené, neboť mladá Kanaďanka na nich vždy působí křehce a drsně zároveň. Zda se jedná pouze o chytrý marketingový tah, kterým byla zaplněna mezera na trhu nebo Avril je skutečně taková, jak působí na fotografiích, o tom už se můžeme pouze dohadovat.

Stáhněte si mp3 Avril Lavigne

Stejně jako většinu interpretů, i Avril a její hity si dnes můžete stáhnout v teple vašeho domova, aniž byste museli do obchodu. Avril Lavigne mp3 je heslo, které stačí zadat do jakéhokoli vyhledávače a hned máte na výběr z několika možností. Velmi oblíbené je i stahování Avril Lavigne mp3 největších hitů do mobilních telefonů, které pak můžete využít jako stylové vyzvánění. Je to vlastně jakási vaše vizitka, ukázka vašeho stylu hudby, sebevyjádření. Těžko říct, co na takové stahování hudby na internetu zdarma říkají samotní umělci. Pokud vám samotným je to proti mysli, můžete využít i internetových obchodů, kde si můžete album nebo jen vybraný hit koupit třeba pomocí předplacených kuponů.

Britney Spears

17. července 2009 v 15:52 | Anuska

Život Britney Spears ve zkratce

Britney Spears se narodila ve státě Louisiana v USA v roce 1981. Ve svých 27 letech má za sebou bohaté zkušenosti co se týče soukromého i profesního života. Jako dítě začínala v televizi v New Mickey Mouse Clubu a několik let po ukončení tohoto pořadu se vydala na sólovou kariéru. Jejím partnerem byl kolega z televize a úspěšný americký zpěvák a producent Justin Timberlake. První manželství Britney Spears s kamarádem z dětství bylo anulováno. V roce 2004 si vzala tanečníka Kevina Federlina, s nímž má dva syny. V roce 2007 podstoupila léčení, přišel rozvod a opatrovnictví synů bylo svěřeno jejich otce.Alba Britney Spears slaví úspěch

Prvním albem, které Britney Spears vydala bylo Baby One More Time (1999), které slavilo obrovský úspěch po celém světě. Následovalo několik dalších úspěšných alb, například Oops!…I Did It Again (2000), Britney (2001). Kariéra Britney Spears je poznamenána jejím soukromým životem. Po návratu z léčebny zahájila comebeck albem Blackout, které kritika zahrnula svou přízní. V současné době Britney Spears boduje s albem Circus, kterého se už ve světě prodalo více než tři miliony kusů. Krom zpěvu se Britney pokusila v roce 2002 prorazit i jako herečka, její výkon ve snímku Crossroads však kritika strhala a film obdržel Zlatou malinu, což je cena udělovaná za nejhorší filmy.

Fotky Britney Spears dovedly k depresi

To, že tato slavná zpěvačka měla ještě donedávna psychické problémy, ví asi každý. Málokdo ale ví, že podle Britney za to mohl přehnaný zájem o její osobu. Britney Spears fotky patřilo k nejvyhledávanějším spojením na internetu a zpěvačka měla kvůli tomu v patách pořádnou skupinu fotografů. Nutno říct, že fotky Britney Spears objevující se každodenně v bulvárních plátcích, ji dohnaly až do léčebny závislostí. Kdo z nás by chtěl být pronásledován 24 hodin denně, dokonce i při každodenních činnostech. Ačkoli Britney fotografy několikrát žádala, aby ji nechali na pokoji, nebylo jí z jejich strany vyhověno. Snad tedy už tento problém překonala.

Písně Britney Spears mp3 jsou v kurzu

Je vůbec s podivem, že v dnešní době je stále ještě možné prodat hudbu na CD discích. Někteří interpreti jdou s dobou a svou hudbu dávají za poplatek rovnou na internet ke stažení. Hity Britney Spears mp3 si můžete rovněž stáhnout v podstatě kdekoli. Pokud ale máte zájem o celé album, musíte vždy chvíli počkat, než bude na internetu k volnému stažení. Pokud jste nedočkavými fanoušky, vyrazte raději do obchodu. Pokud vám ale nevadí si chvíli počkat, můžete si jednotlivé písně nebo album Britney Spears mp3 stáhnout pěkně v teple vašeho domova a mnohdy i zdarma. Mnohé portály ale požadují vaši registraci, po které ale většinou můžete libovolně stahovat svou oblíbenou hudbu.

Britney Spears mp3 Circus slaví úspěch

Asi všichni byli velmi zvědaví, co nám Britney připraví při svém comebacku. První album Blackout nemělo velkou propagaci, a i když bylo oceněno kritikou, rychle vyšumělo do ztracena. Aktuální album Circus naproti tomu zažívá svých pár chvilek slávy. Britney Spears mp3 Circus patří k nejstahovanějším albům současnosti. Dle kritiky je to velmi povedené album a označují jej za velmi pestrou desku plnou kvalitního popu. Ať už si počin popové královny koupíte na disku nebo dáte přednost Britney Spears mp3 Circus anebo raději preferujete jiný formát, určitě neprohloupíte. Tedy pokud je pop vaše krevní skupina.

Ewa Farna

17. července 2009 v 15:51 | Anuska |  Zpěvačky

Když se řekne Ewa Farna

Ewa Farna je v současné době velmi populární zpěvačkou. Do povědomí lidí vstoupila v roce 2006 a mnoho z nás bylo překvapeno, jak mladá dívka se skrývá za tímto hlasem. Ewa se narodila v roce 1993 v Třinci a na svůj věk má slušně našlápnutou kariéru. Ewa Farna je studentkou gymnázia v Českém Těšíně. Hudbě se věnuje prakticky od dětství, navštěvovala ZUŠku, kde se věnovala hře na klavír. Kromě hudby má ráda tanec, sport, filmy, focení a posezení s přáteli. K jejím oblíbeným interpretům patří americká rebelka Pink, Anastacia, Katy Perry, Kelly Clarkson a z českých hudebních osobností pak hlavně David Koller.


Ewa Farna a ocenění

Ewa Farna toho ve své rozjíždějící se kariéře stihla opravdu hodně. Její debutová deska Měls mě vůbec rád zabodovala v anketě Deska roku Allianz 2006, když se stala nejprodávanějším debutem v kategorii Objev roku. Získala také titul Objev roku Českého slavíka 2006 i Objev rocku hudební televizní stanice Óčko. Vyhrála také v dětské anketě Jetix Award cenu pro nejlepší zpěvačku. Druhá deska s názvem Ticho obsahuje třináct písní od českých autorů a Ewa se podepsala na čtyřech písních. Ewa Farna je populární především u dorůstající generace a jejích vrstevníků, kteří si užívají její rockovou muziku.

Co právě dělá Ewa Farna

Ewa Farna stíhá ročně odehrát až padesát koncertů nejen u nás, ale i na Slovensku a v Polsku, kde je také velmi populární, neboť vydává alba i v polštině, která je jejím druhým jazykem. Letos absolvovala turné s Lucií Bílou, která Ewu vzala pod svá křídla. Ewa Farna se také objevila v seriálu Ošklivka Katka, který donedávna vysílala televize Prima a ke které nazpívala titulní píseň. Ta se mimochodem stala velkým hitem a úspěšně bodovala v rádiích. S fotografem Ondřejem Pýchou nafotila vlastní kalendář Ewa Farna 2009. V současné době se Ewa věnuje natáčení své další, v pořadí již třetí, desky, na které se objeví i písničky v angličtině.

Kalendář a Ewa Farna fotky

Ewa Farna fotky jistě miluje, neboť spolu se známým fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kalendář na letošní rok s názvem Ewa Farna 2009. Jako mladá rockerka je vzorem pro dospívající dívky nejen co do kariéry, ale především co se týče vzhledu. Ewa Farna fotky patří k hojně vyhledávaným termínům na internetu, protože teenagery samozřejmě zajímá, jak jejich oblíbená hvězda vypadá, jak se obléká, jaký má aktuální účes a podobně. V době, kdy Ewa nosila rovnátka, se dokonce rovnátka stala populárním módním doplňkem a mnoho mladých lidí, kteří se dřív za rovnátka styděli, z nich udělali přednost.

Ewa Farna fotky i vytváří

Krom kalendáře se Ewa stala také tváří jedné sítě drogerií, kde na ní ukazovali líčení vhodné na koncert i líčení pro mladé lidi, kteří mohou mít problémy s pletí. Ewa Farna fotky nejen zdobí svým úsměvem a šarmem. Ewa Farna fotky ráda také pořizuje, neboť focení je jedním z mnoha jejích koníčků, u kterého si aktivně odpočine. Zdaleka tak není jedinou celebritou, která se zhlédla v této volno časové aktivitě; vzpomeňme třeba zpěváka Petra Nagyho, který svou hudební kariéru kvůli focení pověsil na hřebík nebo Agátu Hanychovou, která fotografování studovala na vysoké škole. Ewa je prostě příjemná mladá dáma, na kterou se dobře dívá a která to s módou umí.
Ewa Farna Mp3 a Ewa Farna fotky, ale vždy svoje
Ewa Farna potvrzuje pravidlo, že stejně jako hlas, zpěváka prodává i jeho vzhled. Ewa Farna mp3 by nepatřila k oblíbeným vyhledávaným heslům nebýt toho, že Ewa Farna fotky je také příjemné podívání. Stále ale působí velmi přirozeným dojmem, nehraje si na žádnou princeznu, má svůj styl a to je přesně to, co dnešní mládež chce. Nebojí se vzít si na oficiální akci vlněnou čepici a sukni a podtrhnout tak trochu drzý vzhled. To také táhne její fanoušky k tomu, aby v ní v módě částečně viděli svůj vzor a trošku té drzosti zařadili i do svého šatníku. Ewa Farna je vlastně taková kopie Avril Lavigne, i když hudebně je každá někde jinde.

Madonna

17. července 2009 v 15:51 | Anuska |  Zpěvačky

Madonna je nejen zpěvačka

Ve světě hudby je známá jako Madonna. Celým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone, provdaná Ritchie, které se také přezdívá královna popu. Madonna se narodila ve státě Michigan v USA v roce 1958. Madonna není jen zpěvačka, ale také skladatelka, tanečnice, herečka, producentka, své doby byla i sexuálním symbolem. Stále je vzorem mnoha žen pro svou dokonalou postavu a módní ikonou a Guinnesova kniha rekordů ji považuje za nejúspěšnější sólovou zpěvačku světa. Uvádí se, že celosvětově prodala přes 200 milionů alb a je nejlépe prodávanou zpěvačkou všech dob. Mimo jiné je autorkou několika knih pro děti. Je známá i tím, že se věnuje kabale, což je židovský mysticismus, který dokonce studuje v Los Angeles.


Madonna v soukromí

Velmi zajímavý je i soukromý život této hvězdy. Krátce byla provdána za herce Seana Penna s nímž se rozvedla v roce 1989. V roce 1996 se jí narodila dcera Lourdes Maria Leon, jejímž otcem je tehdejší Madonnin osobní trenér Carlos Leon. V roce 2000 oznámila, že čeká další dítě, jeho otcem je úspěšný britský režisér Guy Ritchie. Syn dostal jméno Roco Ritchie a téhož roku se Madonna provdala za jeho otce. Koncem roku adoptovala v Malawi chlapečka Davida. Vztah s Ritchiem však nevydržel a pár oznámil rozvod. Důvodem může být i to, že Madonna na veřejnosti vždy působila jako velmi silná osobnost a Guy se ve vztahu mohl cítit utlačován.

Stahuj Mp3 Madonna

Madonna je velmi oblíbenou interpretkou a spousta lidí má její skladby ve svých mp3 přehrávačích. Velmi využívané jsou její písně i při různých formách cvičení, protože její hudba je rytmická a většinou rychlá. Internet nabízí spoustu odkazů, kde si můžete její největší hity stáhnout. Mp3 Madonna je na internetu zárukou, že dostanete kvalitní hudbu, která vám v počítači nezabere moc místa. Velmi oblíbené je mít také mp3 Madonna a její poslední hit jako vyzvánění na vašem mobilním telefonu.

Konečně Madonna v Praze 2009

O tom, že by Madonna v Praze 2009 opravdu vystoupila, si její fanoušci zřejmě nechávali zdát tak často, až se jim toto přání vyplnilo. Madonna skutečně v rámci svého turné Sticky & Sweet tour navštíví českou metropoli. Stane se tak 13. srpna v chodovském přírodním amfiteátru. Madonna v rámci tohoto turné navštíví ještě dalších devatenáct evropských států a v některých uspořádá dokonce více než jeden koncert. Koncert bude již tradičně rozdělen na čtyři části, z nichž každá má svůj vlastní styl. Pro nás je ale důležité, že Madonna v Praze 2009 už není pouze utopie. Prodej vstupenek začal 14. února, takže neváhejte a zajistěte si svůj lístek.

Madonna koncert, vždy vyprodáno

Spojení slov Madonna koncert vyvolává u spousty lidí naprosté šílenství. To také potvrzují některá čísla. Například v kanadském Montrealu byly lístky vyprodány již během sedmi minut a na další koncert, který se přidával druhý den byly pryč do půl hodiny. Její aktuální turné je nejúspěšnější turné sólového umělce v historii. Madonna koncert se tak stalo velmi častou větou pro spoustu lidí. Jen její poslední turné vidělo zatím přes 2,3 miliony diváků. Ne nadarmo se tak Madonně přezdívá nejen královna popu, ale také královna koncertních show. Režisérem koncertů je opět choreograf a tanečník Jamie King.

Madonna fotky vždycky jinak

Madonna je známá tím, že je posedlá po dokonalosti vlastního těla. Ví se o ní, že drží přísnou makrobiotickou dietu a několik hodin denně tráví v tělocvičně pod dohledem své osobní trenérky. Díky tomu si i ve svých padesáti letech může dovolit ukázat mnohem více než její vrstevnice nebo o mnoho let mladší kolegyně. Nedávno se konala dražba jejích nahých fotografií, které nafotila v době své finanční krize, když ještě nebyla slavná. Madonna fotky, na kterých je ještě bruneta nijak nekomentovala. Madonna vůbec často mění image, proto má Madonna fotky, na kterých vypadá jako něžná květinka i jako žena vamp.

Madonna vše v jednom

Ať už na internetu zadáte Madonna fotky, Madonna koncert, Madonna v Praze 2009, mp3 Madonna nebo prostě jen Madonna, očekávejte příval informací. Není divu. Madonna je nekorunovanou královnou popu a jako taková si pozornost jistě zaslouží. V poslední době plní média zprávy o jejím vztahu s brazilským modelem Jesusem Luzem, kterému je 22 let. Setkali se, když dělala Madonna fotky pro jeden významný časopis a od té doby jsou spolu. Nakolik se jedná o vážný vztah, ukáže teprve čas, jisté je, že Madonna uměla na svoji osobu vždy upozornit a vždy z toho něco vytěžila.

Madonna umí nadchnout celé davy

Madonna byla nedávno označena za nejpracovitější matku Hollywoodu. Ve svých padesáti letech se zdá stále na vrcholu sil, Madonna fotky nám stále ukazují, že vypadá rozhodně mladší a její postavu jí závidí kde kdo. Ať už s Madonnou spojíte jakékoli slovo, téměř vždy je úspěch zaručen. Madonna koncert znamená okamžité rozprodání vstupenek. Mp3 Madonna je vyhledáváno velmi často a Madonna v Praze 2009 vyvolá jistě další vlnu nadšení. Madonna je v podstatě sama sobě značkou. A jelikož je to dáma, která za vše co má vděčí jen sama sobě nezbývá, než smeknout klobouk.

Lady Gaga

17. července 2009 v 15:50 | Anuska |  Zpěvačky

Zpěvačka jménem Lady GaGa

Lady GaGa je zpěvačka a textařka, která se vlastním jménem jmenuje Stefani Joanne Angelina Germanotta. Přezdívku si údajně vybrala podle názvu jednoho ze singlů skupiny Queen - Radio GaGa, ale dají se najít i názory, jako třeba že se jedná o první písmena jejího jména. Ve světě šoubyznysu je Lady GaGa zatím poměrně mladou a neznámou tváří, je jí teprve 23 let a kariéru si teprve buduje. Odmalička je však velmi šikovná co se týče hry na klavír, na který hraje již od svých čtyř let. Svou první písničku složila již ve třinácti letech a od té doby to jde samo. Nyní, v roce 2008, vydala své první album s názvem The Fame. Dvě z písní na tomto albu se staly velmi rychle hitem - Poker Face a Just Dance.


Pěvecký život Lady GaGa

Lady GaGa je prý odmalička extrovert a bavič. Už v době dospívání často tančívala na stole v různých restauracích, jednou ji dokonce z jedné nóbl restaurace musela vyvést ochranka. I její klipy či koncerty jsou ve znamení extravagance, ráda zpívá v bikinách nebo jiných výstředních oblečcích. Lady GaGa zpívá ráda klasiku, zamilovala si především Queeny a Davida Bowieho. Sama psala texty velmi známým hudebním skupinám i zpěvákům, mezi které patří i Pussycat Dolls, Britney Spears nebo New Kid On The Block. Od čtrnácti let hrávala po newyorských klubech na piáno své vlastní písně. Na střední školu chodila se sestrami Hiltonovými, Paris a Nicky.

Nevšední hudební styl Lady GaGa

Do svého stylu mísí Lady GaGa několik různých hudebních žánrů - od tanečního popu a elektro-popu, přes rock až po disco hudbu. Velmi se líbila její píseň Beautiful Dirty Rich, která je částečně převzatá ze života Lady GaGa a vypráví o jejím dřívějším životě plném různých tanečních excesů v restauracích. Píseň Paparazzi má zase za úkol poněkud ironicky vylíčit novináře, kteří Lady GaGa sledují na každém kroku. Sama Lady GaGa přiznává, že je to sice vzrušující, ale na druhou stranu se jedná o velkou ztrátu soukromí. Vyloženě srdeční záležitostí je píseň Brown Eyes z téhož alba, jako ostatní písně. Vypráví o hledání zpěvaččina bývalého přítele.

Cesta Lady GaGa na vrchol nebyl jednoduchá

Cesta Lady GaGa na vrcholné příčky v šoubyznysu nebyla zrovna snadná - cestičku jí neušlapali ani známí rodiče, ani jí cestu na vrchol neusnadnilo vítězství v některé z hudebních soutěží - trvalo dlouho, než se dostala až tam, kde si přála být. K cíli ji dovedla především její láska ke starým rockovým hitům, vlastní nadání a v neposlední řadě píle. V podstatě odmala trénovala nynější hvězda Lady GaGa hru na klavír, psaní textů a další. Společně ruku v ruce jí k nejvyšším stupínkům pomohla její píle a zároveň také exhibicionismus, který této zpěvačce rozhodně nechybí. Spíš naopak, zdá se, že jimi doslova překypuje.

Mp3 Lady GaGa táhne

Pokud jste o této zpěvačce ještě nikdy neslyšeli a chtěli byste si poslechnout nějakou mp3 nahrávku od Lady GaGa, zabrouzdejte na internetu. I když ve světě šoubyznysu nová a zatím dost neznámá zpěvačka, při zadání výrazu "Lady GaGa mp3" vám počítač vygeneruje několik desítek stránek s informacemi o ní, a to v angličtině i češtině. Lady GaGa je původem Italka a je to znát v jejím temperamentu, který se promítá samozřejmě i do jejích textů a hudby. Navíc si sama textuje veškeré písničky a nahrává si i většinu zvuků a hudby. Je tedy celkem samostatná a soběstačná. A její hudba je velmi dobrá, zvláště vzhledem k jejímu nízkému věku.

Piáno, hlas, kvalitní hudba - to je Lady GaGa

Kromě piána, na které se naučila hrát úplně sama, hraje Lady GaGa také na další hudební nástroje - například na kytaru nebo housle, na mp3 však uslyšíte především její melodický hlas. Podle kritik jsou písničky Lady GaGa v mp3, které nazpívala na své první album The Fame a vy je můžete najít ve formátu mp3 na internetu, docela povedené, ale na druhou stranu jim kritika vyčítá to, že jsou hodně podobné, a i když se v době, kdy se objevily na hudebním trhu, obsazovaly nejvyšší příčky hudebních hitparád, je dost pravděpodobné, že se fanouškům brzy oposlouchají. Album je nabité energií, největší úspěch sklidila písnička "Just Dance". Je tím podobné své tvůrkyni, která energií na veřejnosti doslova srší.

Fotky Lady GaGa oslňují

Krásná mladá blondýna, která je vždy stylově oblečená a jejímu stylu nechybí šmrnc a lesk, dokázala prorazit do světa šoubyznysu i přes své mládí a rozhodně se jen tak o své místo na výsluní nenechá připravit. Fotky Lady GaGa opravdu stojí za to, zdá se, že kdyby se nestala známou zpěvačkou, mohla by prorazit i jako modelka. Ráda však na veřejnosti šokuje, obléká se někdy do opravdu šílených modelů, které se někdy nelíbí ani strážcům zákona. Když se podíváte na fotky Lady GaGa oblečené v plavkách tělové barvy, s velkými kulatými brýlemi a opravdu netypickým účesem, není se čemu divit. Zdá se, že nejvíc mladou dámu těší veřejnost šokovat. Je možné, že to je také snaha více se zviditelnit.

Mp3 Lady GaGa Eh Eh dokáže zaujmout

Mezi jinými singly od Lady GaGa můžete na mnoha internetových stránkách najít i mp3 nahrávku písně Eh Eh s podtitulem There´s nothing else I can say. V mp3 se Lady GaGa omlouvá svému bývalému příteli za to, co se mezi nimi stalo, doplňuje to často slovy Eh Eh, které mají znamenat, že neví, co by k tomuto tématu více měla říct. I další píseň z alba, Poker Face, je o své tvůrkyni. V tomto singlu zpívá Lady GaGa o své bisexualitě. V rozhovorech svou bisexualitu potvrzuje, ale zároveň říká, že píseň nazpívala i proto, že chtěla vytvořit píseň, která by se líbila jejím milencům. Dalo by se říct, že jakékoliv výstřednosti na veřejnosti jsou mladé hvězdě více než blízké.

Paris Hilton

17. července 2009 v 15:49 | Anuska |  Zpěvačky

Americká celebrita Paris Hilton

Paris Hilton je americká celebrita, která je známá především díky hotelům svého slavného otce, Richarda Hiltona. Je také dědičkou veškerého jeho majetku a na veřejnosti je známá zvlášť pro svůj rozmařilý život, četné skandály nebo bezpočet aktivit, které provozuje. Parisin podíl na pozůstalosti jejího prapradědečka, který stál na počátku zrodu hotelů Hilton, se odhaduje zhruba na 30 až 50 milionů dolarů. V minulosti se Paris často stěhovala, v současné době žije Paris Hilton v Beverly Hills se svou sestrou a život bohaté dědičky si patřičně užívá. Co se týče jejího vzdělání, vystudovala střední školu na několik etap, v Kalifornii dokončila první ročník, v New Yorku druhý a třetí, pak ale přerušila a americkou maturitu si dodělala ještě později.

Nevšední život Paris Hilton

Život Paris Hilton je skutečně plný skandálů. Zvlášť ty, které souvisejí se vztahy, rády vyplouvají na povrch, a tak se veřejnost mnohokrát dozvěděla, že Paris se zasnoubila a pak se se snoubencem po několika měsících rozešla. Největší skandál způsobilo spuštění internetových stránek ParisExposed.com v lednu 2007, kde bylo zveřejněno mnoho materiálů, mezi jiným i fotky, videa a nahrávky s Paris Hilton v různých intimních situacích. Vše prý bylo získáno ze skladu, který měla Paris dlouhodobě pronajatý a poté byl prodán v důsledku platební neschopnosti. Na CNN se dlouho řešilo její rasistické vyjadřování v jednom z videí. Již 3.února 2007 dostala Paris soudně příkaz stránky zablokovat.

Video Paris Hilton viděl snad celý svět

Tato kauza ale nebyla první, která souvisela s Paris Hilton a natáčením jejího soukromého života. V roce 2003, když měla být uveřejněna její reality show The Simple Life, se na veřejnosti objevilo erotické video Paris Hilton natočené tři roky zpět s tehdejším přítelem Rickem Salomonem. Tenkrát toto video způsobilo kolem Paris Hilton poprask a objevily se i domněnky, že video vypustila Paris schválně, aby zvýšila sledovanost své reality show. Ona však tyto spekulace rázně odmítla s tím, že video zveřejnil bez jejího vědomí Rick Salomon a vysoudila na něm díky tomu 400 tisíc dolarů. Následně však toto video vydala oficiálně a uvedla se jako režisérka, čímž popřela vše, co předtím řekla médiím. Taková situace u ní však není ojedinělá, často plamenně hovoří do kamery a vzápětí na to svou řeč úplně popře tím, co udělá.

Život Paris Hilton není rozhodně jednoduchý

Dnes je na internetu k dispozici free video s Paris Hilton, její první natočené video "1 Night in Paris" se tak stalo dostupným pro veškeré Parisiny obdivovatele. Zdá se, že Paris Hilton naprosto nemá zábrany a tak ji free video spíš těší než pobuřuje. Paris není žádný svatoušek, tomu dosvědčuje i další aféra, kdy byla přistižena, jak řídí v opilosti. V krvi jí tehdy bylo zjištěno 0,08 promile a byla odsouzena k zaplacení pokuty 1500 dolarů a 36 měsícům zkušební lhůty. V této době však porušila svou podmínku a tak byla odsouzena do vězení na 45 dní. Odpykala si však pouze dva dny a následně na to byl rozsudek po odvolání změněn na 40 dní domácího vězení. To však Paris porušila také a hned druhý den domácího vězení. Zbytek trestu si proto šla odsedět do vězení.

Fotky Paris Histon zaplnily internet

Internet je Paris Hilton plný - najdete zde její fotky, videa, články a diskuse plné rozporuplných názorů, někdo Paris Hilton nenávidí, jiný ji zbožňuje. Paris Hilton se také živí jako modelka, proto na internetu najdete fotky, kterak si vykračuje po molu v nákladných šatech, stejně jako fotky s intimními záběry. Paris to však evidentně nijak nevadí, skoro by se dalo říct, že má Paris docela velké sklony k narcismu. Její dědeček se ale již rozzlobil a přísahal, že Paris v závěti neodkáže ani dolar, protože kazí dobré jméno rodiny Hiltonových. Paris je dnes však již natolik známá a slavná celebrita, že se nemusí bát, že by neměla dost financí pro svůj rozmařilý život.

Paris Hilton budí emoce všude, kde se ocitne

V roce 2004 Paris Hilton vydala svou první knihu, která byla silně autobiografická a svého času se stala nejvyhledávanějším bestsellerem v USA. V současné době vydělává Paris Hilton především na kolekcích parfémů, kabelek nebo šperků, jejichž fotky a informace k nim naleznete na internetu, zvláště na portále Amazon.com. Další video Paris Hilton zatím do éteru nepustila, zdá se, že našla životní smysl i někde jinde, než jen ve vyvolávání pozdvižení mezi lidmi. Paris má dnes dokonce i vlastní panenku Barbie! Také se prosadila jako zpěvačka a tak můžete najít na internetu také free video Paris Hilton, tentokrát v roli zpěvačky. I když se nezdá, že by jedna žena mohla být dobrá v tolika různých oborech, zdá se, že Paris se daří ve všem. Otázkou zůstává, jestli jí tyto úspěchy neopepřují její skalní odpůrci, kterých je mezi lidmi víc než dost.

Myley Cyrus

17. července 2009 v 15:49 | Anuska |  Zpěvačky

Americká zpěvačka Miley Cyrus

Miley Cyrus je velmi mladá americká zpěvačka, textařka a herečka, je jí teprve šestnáct let. Narodila se 23.listopadu 1992 v Nashville ve státě Tennessee, vyrůstala na farmě svých rodičů, kousek od místa svého narození. Její pravé jméno však není Miley Cyrus, to je pouze přezdívka. Herečka ji dostala, protože se v dětství pořád usmívala - a tak jí říkali Smíšek - v angličtině Smiley - a odsud už k Miley nebylo daleko. Občanským jménem se jmenuje Destiny Hope Cyrus. Kariéra Miley Cyrus se začala rozvíjet v jejích devíti letech, kdy se začala zajímat o herectví. Žila v té době přechodně v Kanadě a poprvé se na televizních obrazovkách objevila v televizním seriálu svého otce, kde hrála dívku Kylie. Již v roce 2003 sklidila úspěch za roli ve velmi úspěšném seriálu Big Fish od Tima Burtona.


Seriálová kariéra Miley Cyrus

Známá je však především díky své roli v americkém televizním seriálu Hannah Montana, kde hraje hlavní roli. V konkurzu k tomuto seriálu získala bez problému navrch před ostatními uchazečkami o hlavní roli. V dnešní době již Miley Cyrus natočila celé tři řady seriálu. V roce 2006 vznikl první soundtrack k seriálu Hannah Montana, který obsahovala osm písní, které Miley Cyrus v průběhu natáčení seriálu nazpívala. Tímto soundtrackem Miley Cyrus odstartovala svou kariéru, která následně na to pokračovala dalším albem, které neslo podtitul "Poznej Miley Cyrus". Toto druhé album vydala však již samostatně jako své debutové album, bez jakékoliv souvislosti se seriálem Hannah Montana, v roce 2008.

Jako zpěvačka Miley Cyrus rozhodně uspěla

Již první singl z debutového alba Miley Cyrus, 7 Things, zabodoval v hudebních hitparádách a Miley se tak začala dostávat do podvědomí nejen americké části posluchačů, ale také prorazila do světa. Miley Cyrus nedávno podepsala se společností Disney smlouvu o tom, že napíše svou autobiografii. Co se týče vztahů, nedávno vyšel najevo vztah Miley Cyrus s Nickem Jonasonem ze skupiny Jonas Brothers. Asi není zrovna jednoduché utajit svého přítele, pokud za vámi pobíhá hromada novinářů a dychtivě fotí vše, co uděláte, nebo každého, s kým se na veřejnosti objevíte. Také se tvrdilo, že je zamilovaná do svého seriálového kolegy Lucasse Tilla, ale to Miley popírá s tím, že je to typický způsob, jak si novináři vysvětlují přítomnost jakéhokoliv muže po jejím boku na veřejnosti.

Koukněte se na fotky Miley Cyrus

Fotky Miley Cyrus byly ještě nedávno na internetu téměř neznámé. Dnes je tomu však již jinak, krásná tvář mladé zpěvačky se na toho, kdo si zadá do vyhledávače heslo "fotky Miley Cyrus", usmívá z mnoha různých stránek. Hnědovláska s vlnícími se vlasy a věčným úsměvem na tváři si skutečně zaslouží označení Smíšek. Srší z ní energie na všechny strany. To byl prý také důvod, proč získala roli v seriálu Big Fish od Toma Burtona. Ráda mění image, jednou se na fotkách objeví s vlasy krásně vlnitými, jindy pečlivě narovnanými. Také móda se zdá být jedním z jejich koníčků, protože na fotkách se objevuje vždy upravená a oblečená do něčeho, co je považováno módními kritiky za "šik" oblečení.

Představa fotky Miley Cyrus vás okouzlí

Fotky, na kterých se Miley Cyrus nachází, často působí jako zajímavý kontrast mezi mladou dívkou a dospívající ženou. Je opravdu zarážející, jak moc sexy dokáže Miley Cyrus vypadat, nebo se z fotky dívá naopak velmi nevinně. Zdá se, že tuto herečku a zpěvačku zároveň by mohla do budoucna čekat velká kariéra. Jejím největším počinem při focení je její pózování pro Vanity Fair, kde se z mladé energické dívky změnila v sexuálního vampa. Nezůstalo však jen u profi focení, Miley vzala fotoaparát do ruky sama a pořídila si sérii fotek, které nejsou na umělecké úrovni, mnohé ukazují a těžko říct, k čemu vlastně slouží. Zřejmě měly dopomoci k tomu, aby se Miley ještě více zviditelnila.

Sežeňte si Mp3 The Climb

V České republice se Miley Cyrus do popředí zájmu teprve dostává, není zde ještě příliš známá. Ovšem vzhledem ke svému věku je velmi kladně přijímána českými teenagery a na webových stránkách můžeme najít velké množství mp3 nahrávek Miley Cyrus, mezi které patří například The Climb, velmi jemná písnička s pěkným textem, který se od jiných písničkových textů odlišuje určitou hloubkou. Mp3 The Climb od Miley Cyrus je na internetu ke stažení i v podobě klipu, kde autorka singlu vystupuje jako jediný protagonista, přičemž je klip podkreslený různými přírodními scenériemi. Nutno říct, že tento singl se mladé Miley opravdu povedl.

Mp3 Hoedown Throwdown vás vyprovokuje k tanci

Miley Cyrus nazpívala více songů, které dokáží dostat posluchače, jedním z nich je také mp3 Hoedown Throwdown. Tato píseň je velmi tanečně laděná, Miley Cyrus v mp3 klipu k této písni, Hoedown Throwdown, tančí a s ní také mnoho dalších protagonistů. I překlad textu je vyloženě "rozpohybovaný". Oproti výše zmíněné písničce The Climb je tato píseň pravým opakem, veselá a v pohybu. Obě stránky však Miley sedí, hodí se k jejímu věku, ať už se jedná o romantické písně nebo písně nabité energií. Sympatická tmavovláska dokáže v klipech i svým hlasem výborně navodit patřičnou atmosféru písně, kterou právě zpívá.

Životopis Miley Cyrus ještě dozná jistých změn

Životopis Miley Cyrus, který lze najít na mnoha webových stránkách, ještě není příliš dlouhý. Tuto mladou nadanou dívku čeká ještě mnohé, ale i přes to najdete na internetu celé blogy plné informací o ní. Navíc, jak již bylo řečeno dříve, se Miley Cyrus chystá vydat svůj vlastní životopis, takže by časem vše bylo k dostání i z jejího pohledu. Co se týče informací na internetu, často se jedná o mnohé spekulace, jasno musí v této oblasti udělat sama herečka svým literárním počinem. A dle toho, jak vystupuje na veřejnosti, můžeme očekávat, že její autobiografie bude mít šťávu. Svět z pohledu šestnáctileté slečny bude určitě velmi zajímavý.

Soukromí Miley Cyrus

A nyní pár podrobností ze soukromí Miley Cyrus, které si možná přečte i ten, kdo si koupí hereččin životopis. Miley miluje psy a je vegetariánka, údajně prý nejí ale nic, co je zelené. Velmi ráda nakupuje, a po nákupu si zajde na dobré čínské nebo japonské jídlo. Internet je pro Miley také velmi důležitá součást života. Aby taky ne, když zde má své vlastní stránky, kde lze najít její fotky, informace o ní, mp3 nebo texty z jejích známých hitů, jakými jsou například výše zmíněné singly The Climb (tento singl vám bude hrát, když si stránky otevřete) a nebo Hoedown Throwdown. Pokud tedy umíte anglicky, je to ideální zdroj informací o Miley.

Cesta za slávou Miley Cyrus

Miley Cyrus získala slávu a obdiv, o jaké se sní většině dívek jejího věku. Jejím štěstím zřejmě bylo, že na počátku jejího zrodu stál otec, který jí umožnil první počin v seriálu, také jí píše některé texty písní a vůbec jí dopomohl k její slávě. Její maminka je slavnou country zpěvačkou. Proto je možná životopis šestnáctileté Miley tak pestrý. Každopádně je třeba říct, že nadání má. Je pravděpodobné, že ho zdědila právě po rodičích, ale stačí si poslechnout některou z jejích hitovek (The Climb; Hoedown, Throwdown) a každému musí být jasné, že to, co Miley předvádí, je také z velké části její velká houževnatost a píle, protože bez ní

Vanessa Hudgens

17. července 2009 v 15:48 | Anuska |  Zpěvačky

Herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens je zpěvačka, herečka a také modelka. Narodila se 14.prosince 1988 v Kalifornii. Její původ je poměrně spletitý, jisté je, že jí v žilách koluje irská, filipinsko-portorikánská a indiánská krev. Její dědeček s babičkou byli muzikanti, oba působili v kapele Big Band Era. Kariéra této mladé ženy započala v muzikálových divadlech, kde hrávala už od svých osmi let. Do světa reklam se Vanessa Hudgens dostala čirou náhodou, když jedna její kamarádka z divadla onemocněla a nemohla přijít na natáčení, a Vanessa za ni zaskakovala. Tak začala první éra ve Vanessině životě, éra reklam.


Filmová kariéra Vanessa Hudgens

Následovalo období, kdy Vanessa Hudgens hodně hrála ve filmech. Jejím prvním, debutovým filmem, byl film Třináctka. V roce 2004 natočila další film, Thunderbirds. Poté se o ni začaly zajímat nejrůznější televizní show, často a hodně spolupracovala Vanessa Hudgens také s televizní společností Disney. V roce 2006 se objevila v muzikálu High School Musical. Tento muzikál měl velký úspěch, a to nejen ve Spojených státech, ale po celém světě. Vanessa zde zužitkovala vše, co se učila už od mládí - tanec, zpěv a hraní. Díky tomuto muzikálu získala Vanessa svou první smlouvu na natočení a vydání nového cédéčka.

Hudební kariéra Vanessa Hudgens

Smlouvu k natočení CD jí nabídla společnost Hollywood Records. Její debutové album bylo vydáno na podzim roku 2006. V písních se objevují prvky z žánrů R&B, popu, rocku a také elektroniky. Vanessa Hudgens své první album nazvala velmi jednoduše - "V". Na albu najdete několik zajímavých singlů, prvním z nich je "Come Back To Me". Je celkem zajímavé, že se Vanessa Hudgens jakoby vrátila v čase a některé její písničky zazněly v reklamách - tentokrát v nich nehrála, ale dodala jim hudební dokreslení. Konkrétně se jednalo o písně Let Go a Let´s Dance, které se objevily v několika reklamách či show opakovaně.

Nevšední fotky Vanessa Hudgens

Fotky, na kterých se Vanessa Hudgens usmívá do fotoaparátu, jsou k vidění na mnoha stránkách na internetu. Pokud se pozorně podíváte, opravdu uvidíte, že je na ní vidět její původ - zjev Vanessy působí vcelku exoticky, na jejím vzhledu se zjevně podepsala indiánská i filipínská krev. Fotky Vanessy Hudgens jsou proto velmi zajímavé, herečka má krásné cizokrajné oči a tmavé havraní vlasy. Vzhledem k tomu, že je také modelka, je vidět, že přesně ví, co se lidem líbí a podle toho se při focení také řídí. Je vidět, že Vanessa je schopná poplést hlavu nejednomu muži. Tomu také odpovídá fakt, že chodí s kolegou z High Schoul Musical, Zacem Efronem.

Fotky Vanessa Hudgens lákají její fanoušky

Vanessa Hudgens však nefotí pouze fotky, chystá se také k dalším zajímavým počinům. Jedním z nich je třeba to, že by měla propůjčit svůj hlas filmové Popelce, to se však českého diváka moc netkne, protože se jedná pouze o Popelku z USA - a tedy Popelku namluvenou anglicky. Dalším hereckým počinem, který Vanessa Hudgens připravuje, je její nový film Sucker Punch - což je pro mnohé zajímavější podívaná na slavnou herečku a zpěvačku, než její fotky. Co se týče filmů, které natočila již dříve, jedná se zvláště o film Rock on a třetí díl High School Musical - oba byly natočené v roce 2008. Sami tak vidíte, že se mladá herečka asi ani na chvíli nemá čas zastavit.

Mp3 Vanessa Hudgens vás uklidní

Další činností, kterou se Vanessa Hudgens zabývá, je nahrávání vlastních alb s hudbou, jejichž ukázky si můžete poslechnout na internetu v podobě mp3 nahrávek. Kromě již výše zmíněného alba "V" vydala v roce 2008 další dvě alba s názvem Identified. Mp3 s písněmi, které Vanessa Hudgens nazpívala, je na internetu velké množství, najdete zde divočejší písně, ale také krásně jemné písně s pěknými texty. Vanessa má v sobě dvě stránky. Jedna je divoká a nespoutaná, druhá jemná a něžná, takže každý, kdo si její písničky poslechne, si může vybrat, která Vanessina stránka se mu líbí víc. Vzhledem k mládí této celebrity je pravděpodobné, že její kariéra může ještě hvězdně vystoupat vzhůru. V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified. Má matku Green, otce Petera a mladší sestru Stellu.

Zac Efron

17. července 2009 v 15:42 | Anuska |  Zpěváci
Zac Efron se narodil 18. října 1987 v Sant Luis Obispo v Kalifornii a později se s rodiči přestěhoval do Arroyo Grade v Kalifornii. Jeho otec, David Efron pracuje jako inženýr v elektrárně. Jeho matka, Starla Baskett pracuje jako sekretářka ve stejné elektrárně jako jeho otec. Zac si prožil krásné a spokojené dětství. Když mu bylo 11 let jeho rodiče si všimli jeho schopností ve zpěvu a tak Zac začal brát lekce zpěvu a poprvé si zahrál v muzikálu: Gypsy. Dostal role v hrách Peter Pan, The Music Man, Mame, Little Shop of Horrors.
Na střední škole začal navštěvovavt dramatický kroužek, kde si jeho potenciálu všimla učitelka dramatických umění a kontaktovala své přátele z televize. Díky tomu se Zac objevil v několika drobných televizních rolích. Vidět jsme ho mohli v seriálech Ten, kdo tě chrání, Kriminálka Miami, Firefly, Námořní vyšetřovací služba, Kalifornské léto a v dalších. V roce 2004 byl nominován na cenu Young Artist Award za roli Stevena Morgana ve filmu Miracle Run.
V roce 2006 dostal Zac příležitost zahrát si jednu z hlavních rolí v megahitu Muzikál ze střední (High School Musical). Jen v americe ho vidělo přes 38 miliónů diváků. V srpnu 2006 dostal spolu s Vanessou Anne Hudgents ocenění Teen Choice Award. Krátce po muzikálu ze střední debutoval v americké hitparádě se dvěma písněma Get'cha Head in the Game a Breaking Free (duet s Vanessou Anne Hudgens)
V roce 2007 si zahrál v Muzikálu ze střední 2 a ve velkorozpočtovém muzikálu Hairspray, kde hrál v roli Linka Larkina. V roce 2008 ho čeká ještě natáčení Muzikálu ze střední 3 a 17 Again. Na rok 2009 je ještě plánována role ve Footloose.


wallwallwall


wallwallwall


wallwallwall


wallwallwall


wallwallwall

wallwallwallwallwallwall
wallwallwallwallwallwall


wallwallwall

wallwallwall

wallwallwallwallwallwall


wallwallwall


wallwallwall

wallwall wall


wall wall


Hilary Duf

17. července 2009 v 15:38 | Anuska |  Zpěvačky
Povolání: Herečka, zpěvačka, modelka, módní návrhářka, textařka
Věk: 21
Datum narození: 28. 09. 1987
Místo narození: Houston, Texas, USA
Znamení: Váhy

Výška: 157 cmHilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Následně začala hrát malé role - například v Chicago Hope,nebo v moderní popelce ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie. Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadet Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film (Italské prázdniny 1) získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids Choice Awards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Haylie Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary má sestru Haylie Duff, která je méně slavná zahráli si spolu ve filmu Material Girls (Holky v balíku) ,a ve filmu Lizzie McGuire.

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff.Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení...http://www.milavitsalingerie.com/images/hilary-duff-bikini.jpg

http://www.yenoo.com/fr/modules/xcgal/albums/userpics/10438/Hilary.jpg

http://www.topcitybooks.com/productimages/Hilary-Duff.jpg

http://www.starshub.com/thumbs/hilary_duff_001.jpg

http://www.freedesktopwallpapers.ru/celebs/images/hilary_duff.jpg
http://www.celebrific.com/wp-content/uploads/2006/02/Hilary%20Duff.jpg

http://www.mp3bud.net/images/photos/Hilary-Duff.jpg


http://film.it/fnts/film/immagini/230x160/1369533_hilaryduff301.jpg

http://www.zicline.com/an6/semaine48/hilaryduff.jpg


http://www.starshub.com/thumbs/hilary_duff_008.jpg

http://www.mujZpravodaj.cz/Repository/146/555320.jpg


http://www.singeruniverse.net/hilaryduff.jpg

http://www.biggeststars.com/imgcontent/galleries/STAR430/hilary-duff-5792.jpeg

http://www.justinrossetti.com/gallery2/d/12746-3/aug03_05.jpg

http://art.allayers.com/images/large/hilary_duff.jpg

http://www.kolayca.net/guzeller/hilary-duff/hilary-duff4.jpg

http://www.justinrossetti.com/gallery2/d/12742-3/aug03_01.jpg


http://www.deptw.com/images/hilary_duff1.jpg

http://www.tqs.ca/showbiz/potins/images/2007/04/7HilaryDuff-200.jpg

Vtipné obrázky

16. července 2009 v 8:55 | Anuska |  Obrázky
Kde ten krocan je ????Troy a Gabriela z High school musicalu

16. července 2009 v 8:54 | Anuska |  Filmy
Mám tady fotky z filmu tak se podívejte (je to popořadě jak se odehrával děj, takže kdo to ještě neviděl si to může domyslet)
Seznámení Troye s Gabriellou (Start of Someting New)
Ve škole
Na prvním konkurzu
Druhý konkurz (Breaking free)