Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Angelina Jolie

17. července 2009 v 15:53 | Anuska |  Herečky

Oblíbená herečka i velvyslankyně Angelina Jolie

Angelina Jolie se narodila v roce 1975 Los Angeles v Kalifornii. Jejím otcem je herec Jon Voight. Angelina začínala jako modelka, v současnosti je oblíbenou americkou herečkou a velvyslankyní dobré vůle Úřadu Vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Krom toho propůjčila svůj hlas několika animovaným postavám. Za svou dosavadní hereckou kariéru obdržela tři Zlaté globy, Oscara a dvě ocenění Americké asociace filmových herců. Angelina Jolie je považována za jednu z nejkrásnějších žen světa a její soukromý život je často sledován především bulvárními reportéry bažícími po pořádném úlovku.

Angelina Jolie a její muži

Angelina Jolie byla dvakrát vdaná. Její první manželství s Jonnym Lee Millerem vydrželo tři roky, druhým manželem jí byl po stejnou dobu její herecký kolega Billy Bob Thornton. V současné době žije s hercem Bradem Pittem s nímž má tři děti a který kvůli ní opustil svou bývalou manželku Jennifer Aniston. Další tři děti Angelina adoptovala a plní si tak sen o velké rodině. Angelina Jolie je známá svou vášní v nejrůznějších humanitárních projektech a má silné charitativní cítění. Další vášní je tetování. Na svém těle má několik obrázků; jméno svého bývalého muže si nechala předělat na zeměpisné souřadnice míst, odkud jsou její děti.

Fotky Angelina Jolie

Angelina Jolie je podle amerického časopisu People nejkrásnější ženou světa. Spolu se svým partnerem Bradem Pittem tvoří jeden z nejpřitažlivějších párů showbyznysu. Není proto divu, že fotky Angelina Jolie a Brad Pitt patří k velmi cenným úlovkům. Angelina by při tom raději vedla poklidný život se svou velkou rodinou, což jí ale její práce ne vždy umožňuje. Tím, že spojila svůj život s dalším hollywoodským krasavcem si po této stránce moc nepomohla. Fotky Angelina Jolie a Brad Pitt patří na internetu k nejvyhledávanějším, ačkoli si pár kvůli dětem snaží své soukromí pečlivě hlídat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jakou STAR máš nejradši?

Zaca Efrona 6.5% (3)
Vanessu Hudgens 10.9% (5)
Ashley Tysdale 8.7% (4)
Myley Cyrus 30.4% (14)
Lady Gaga 4.3% (2)
Nebo někoho jiného 30.4% (14)
Hilary Duf 8.7% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama