Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Britney Spears

17. července 2009 v 15:52 | Anuska

Život Britney Spears ve zkratce

Britney Spears se narodila ve státě Louisiana v USA v roce 1981. Ve svých 27 letech má za sebou bohaté zkušenosti co se týče soukromého i profesního života. Jako dítě začínala v televizi v New Mickey Mouse Clubu a několik let po ukončení tohoto pořadu se vydala na sólovou kariéru. Jejím partnerem byl kolega z televize a úspěšný americký zpěvák a producent Justin Timberlake. První manželství Britney Spears s kamarádem z dětství bylo anulováno. V roce 2004 si vzala tanečníka Kevina Federlina, s nímž má dva syny. V roce 2007 podstoupila léčení, přišel rozvod a opatrovnictví synů bylo svěřeno jejich otce.Alba Britney Spears slaví úspěch

Prvním albem, které Britney Spears vydala bylo Baby One More Time (1999), které slavilo obrovský úspěch po celém světě. Následovalo několik dalších úspěšných alb, například Oops!…I Did It Again (2000), Britney (2001). Kariéra Britney Spears je poznamenána jejím soukromým životem. Po návratu z léčebny zahájila comebeck albem Blackout, které kritika zahrnula svou přízní. V současné době Britney Spears boduje s albem Circus, kterého se už ve světě prodalo více než tři miliony kusů. Krom zpěvu se Britney pokusila v roce 2002 prorazit i jako herečka, její výkon ve snímku Crossroads však kritika strhala a film obdržel Zlatou malinu, což je cena udělovaná za nejhorší filmy.

Fotky Britney Spears dovedly k depresi

To, že tato slavná zpěvačka měla ještě donedávna psychické problémy, ví asi každý. Málokdo ale ví, že podle Britney za to mohl přehnaný zájem o její osobu. Britney Spears fotky patřilo k nejvyhledávanějším spojením na internetu a zpěvačka měla kvůli tomu v patách pořádnou skupinu fotografů. Nutno říct, že fotky Britney Spears objevující se každodenně v bulvárních plátcích, ji dohnaly až do léčebny závislostí. Kdo z nás by chtěl být pronásledován 24 hodin denně, dokonce i při každodenních činnostech. Ačkoli Britney fotografy několikrát žádala, aby ji nechali na pokoji, nebylo jí z jejich strany vyhověno. Snad tedy už tento problém překonala.

Písně Britney Spears mp3 jsou v kurzu

Je vůbec s podivem, že v dnešní době je stále ještě možné prodat hudbu na CD discích. Někteří interpreti jdou s dobou a svou hudbu dávají za poplatek rovnou na internet ke stažení. Hity Britney Spears mp3 si můžete rovněž stáhnout v podstatě kdekoli. Pokud ale máte zájem o celé album, musíte vždy chvíli počkat, než bude na internetu k volnému stažení. Pokud jste nedočkavými fanoušky, vyrazte raději do obchodu. Pokud vám ale nevadí si chvíli počkat, můžete si jednotlivé písně nebo album Britney Spears mp3 stáhnout pěkně v teple vašeho domova a mnohdy i zdarma. Mnohé portály ale požadují vaši registraci, po které ale většinou můžete libovolně stahovat svou oblíbenou hudbu.

Britney Spears mp3 Circus slaví úspěch

Asi všichni byli velmi zvědaví, co nám Britney připraví při svém comebacku. První album Blackout nemělo velkou propagaci, a i když bylo oceněno kritikou, rychle vyšumělo do ztracena. Aktuální album Circus naproti tomu zažívá svých pár chvilek slávy. Britney Spears mp3 Circus patří k nejstahovanějším albům současnosti. Dle kritiky je to velmi povedené album a označují jej za velmi pestrou desku plnou kvalitního popu. Ať už si počin popové královny koupíte na disku nebo dáte přednost Britney Spears mp3 Circus anebo raději preferujete jiný formát, určitě neprohloupíte. Tedy pokud je pop vaše krevní skupina.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou STAR máš nejradši?

Zaca Efrona 6.4% (3)
Vanessu Hudgens 10.6% (5)
Ashley Tysdale 8.5% (4)
Myley Cyrus 29.8% (14)
Lady Gaga 6.4% (3)
Nebo někoho jiného 29.8% (14)
Hilary Duf 8.5% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama