Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Ewa Farna

17. července 2009 v 15:51 | Anuska |  Zpěvačky

Když se řekne Ewa Farna

Ewa Farna je v současné době velmi populární zpěvačkou. Do povědomí lidí vstoupila v roce 2006 a mnoho z nás bylo překvapeno, jak mladá dívka se skrývá za tímto hlasem. Ewa se narodila v roce 1993 v Třinci a na svůj věk má slušně našlápnutou kariéru. Ewa Farna je studentkou gymnázia v Českém Těšíně. Hudbě se věnuje prakticky od dětství, navštěvovala ZUŠku, kde se věnovala hře na klavír. Kromě hudby má ráda tanec, sport, filmy, focení a posezení s přáteli. K jejím oblíbeným interpretům patří americká rebelka Pink, Anastacia, Katy Perry, Kelly Clarkson a z českých hudebních osobností pak hlavně David Koller.


Ewa Farna a ocenění

Ewa Farna toho ve své rozjíždějící se kariéře stihla opravdu hodně. Její debutová deska Měls mě vůbec rád zabodovala v anketě Deska roku Allianz 2006, když se stala nejprodávanějším debutem v kategorii Objev roku. Získala také titul Objev roku Českého slavíka 2006 i Objev rocku hudební televizní stanice Óčko. Vyhrála také v dětské anketě Jetix Award cenu pro nejlepší zpěvačku. Druhá deska s názvem Ticho obsahuje třináct písní od českých autorů a Ewa se podepsala na čtyřech písních. Ewa Farna je populární především u dorůstající generace a jejích vrstevníků, kteří si užívají její rockovou muziku.

Co právě dělá Ewa Farna

Ewa Farna stíhá ročně odehrát až padesát koncertů nejen u nás, ale i na Slovensku a v Polsku, kde je také velmi populární, neboť vydává alba i v polštině, která je jejím druhým jazykem. Letos absolvovala turné s Lucií Bílou, která Ewu vzala pod svá křídla. Ewa Farna se také objevila v seriálu Ošklivka Katka, který donedávna vysílala televize Prima a ke které nazpívala titulní píseň. Ta se mimochodem stala velkým hitem a úspěšně bodovala v rádiích. S fotografem Ondřejem Pýchou nafotila vlastní kalendář Ewa Farna 2009. V současné době se Ewa věnuje natáčení své další, v pořadí již třetí, desky, na které se objeví i písničky v angličtině.

Kalendář a Ewa Farna fotky

Ewa Farna fotky jistě miluje, neboť spolu se známým fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kalendář na letošní rok s názvem Ewa Farna 2009. Jako mladá rockerka je vzorem pro dospívající dívky nejen co do kariéry, ale především co se týče vzhledu. Ewa Farna fotky patří k hojně vyhledávaným termínům na internetu, protože teenagery samozřejmě zajímá, jak jejich oblíbená hvězda vypadá, jak se obléká, jaký má aktuální účes a podobně. V době, kdy Ewa nosila rovnátka, se dokonce rovnátka stala populárním módním doplňkem a mnoho mladých lidí, kteří se dřív za rovnátka styděli, z nich udělali přednost.

Ewa Farna fotky i vytváří

Krom kalendáře se Ewa stala také tváří jedné sítě drogerií, kde na ní ukazovali líčení vhodné na koncert i líčení pro mladé lidi, kteří mohou mít problémy s pletí. Ewa Farna fotky nejen zdobí svým úsměvem a šarmem. Ewa Farna fotky ráda také pořizuje, neboť focení je jedním z mnoha jejích koníčků, u kterého si aktivně odpočine. Zdaleka tak není jedinou celebritou, která se zhlédla v této volno časové aktivitě; vzpomeňme třeba zpěváka Petra Nagyho, který svou hudební kariéru kvůli focení pověsil na hřebík nebo Agátu Hanychovou, která fotografování studovala na vysoké škole. Ewa je prostě příjemná mladá dáma, na kterou se dobře dívá a která to s módou umí.
Ewa Farna Mp3 a Ewa Farna fotky, ale vždy svoje
Ewa Farna potvrzuje pravidlo, že stejně jako hlas, zpěváka prodává i jeho vzhled. Ewa Farna mp3 by nepatřila k oblíbeným vyhledávaným heslům nebýt toho, že Ewa Farna fotky je také příjemné podívání. Stále ale působí velmi přirozeným dojmem, nehraje si na žádnou princeznu, má svůj styl a to je přesně to, co dnešní mládež chce. Nebojí se vzít si na oficiální akci vlněnou čepici a sukni a podtrhnout tak trochu drzý vzhled. To také táhne její fanoušky k tomu, aby v ní v módě částečně viděli svůj vzor a trošku té drzosti zařadili i do svého šatníku. Ewa Farna je vlastně taková kopie Avril Lavigne, i když hudebně je každá někde jinde.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou STAR máš nejradši?

Zaca Efrona 6.4% (3)
Vanessu Hudgens 10.6% (5)
Ashley Tysdale 8.5% (4)
Myley Cyrus 29.8% (14)
Lady Gaga 6.4% (3)
Nebo někoho jiného 29.8% (14)
Hilary Duf 8.5% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama