Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Madonna

17. července 2009 v 15:51 | Anuska |  Zpěvačky

Madonna je nejen zpěvačka

Ve světě hudby je známá jako Madonna. Celým jménem Madonna Louise Veronica Ciccone, provdaná Ritchie, které se také přezdívá královna popu. Madonna se narodila ve státě Michigan v USA v roce 1958. Madonna není jen zpěvačka, ale také skladatelka, tanečnice, herečka, producentka, své doby byla i sexuálním symbolem. Stále je vzorem mnoha žen pro svou dokonalou postavu a módní ikonou a Guinnesova kniha rekordů ji považuje za nejúspěšnější sólovou zpěvačku světa. Uvádí se, že celosvětově prodala přes 200 milionů alb a je nejlépe prodávanou zpěvačkou všech dob. Mimo jiné je autorkou několika knih pro děti. Je známá i tím, že se věnuje kabale, což je židovský mysticismus, který dokonce studuje v Los Angeles.


Madonna v soukromí

Velmi zajímavý je i soukromý život této hvězdy. Krátce byla provdána za herce Seana Penna s nímž se rozvedla v roce 1989. V roce 1996 se jí narodila dcera Lourdes Maria Leon, jejímž otcem je tehdejší Madonnin osobní trenér Carlos Leon. V roce 2000 oznámila, že čeká další dítě, jeho otcem je úspěšný britský režisér Guy Ritchie. Syn dostal jméno Roco Ritchie a téhož roku se Madonna provdala za jeho otce. Koncem roku adoptovala v Malawi chlapečka Davida. Vztah s Ritchiem však nevydržel a pár oznámil rozvod. Důvodem může být i to, že Madonna na veřejnosti vždy působila jako velmi silná osobnost a Guy se ve vztahu mohl cítit utlačován.

Stahuj Mp3 Madonna

Madonna je velmi oblíbenou interpretkou a spousta lidí má její skladby ve svých mp3 přehrávačích. Velmi využívané jsou její písně i při různých formách cvičení, protože její hudba je rytmická a většinou rychlá. Internet nabízí spoustu odkazů, kde si můžete její největší hity stáhnout. Mp3 Madonna je na internetu zárukou, že dostanete kvalitní hudbu, která vám v počítači nezabere moc místa. Velmi oblíbené je mít také mp3 Madonna a její poslední hit jako vyzvánění na vašem mobilním telefonu.

Konečně Madonna v Praze 2009

O tom, že by Madonna v Praze 2009 opravdu vystoupila, si její fanoušci zřejmě nechávali zdát tak často, až se jim toto přání vyplnilo. Madonna skutečně v rámci svého turné Sticky & Sweet tour navštíví českou metropoli. Stane se tak 13. srpna v chodovském přírodním amfiteátru. Madonna v rámci tohoto turné navštíví ještě dalších devatenáct evropských států a v některých uspořádá dokonce více než jeden koncert. Koncert bude již tradičně rozdělen na čtyři části, z nichž každá má svůj vlastní styl. Pro nás je ale důležité, že Madonna v Praze 2009 už není pouze utopie. Prodej vstupenek začal 14. února, takže neváhejte a zajistěte si svůj lístek.

Madonna koncert, vždy vyprodáno

Spojení slov Madonna koncert vyvolává u spousty lidí naprosté šílenství. To také potvrzují některá čísla. Například v kanadském Montrealu byly lístky vyprodány již během sedmi minut a na další koncert, který se přidával druhý den byly pryč do půl hodiny. Její aktuální turné je nejúspěšnější turné sólového umělce v historii. Madonna koncert se tak stalo velmi častou větou pro spoustu lidí. Jen její poslední turné vidělo zatím přes 2,3 miliony diváků. Ne nadarmo se tak Madonně přezdívá nejen královna popu, ale také královna koncertních show. Režisérem koncertů je opět choreograf a tanečník Jamie King.

Madonna fotky vždycky jinak

Madonna je známá tím, že je posedlá po dokonalosti vlastního těla. Ví se o ní, že drží přísnou makrobiotickou dietu a několik hodin denně tráví v tělocvičně pod dohledem své osobní trenérky. Díky tomu si i ve svých padesáti letech může dovolit ukázat mnohem více než její vrstevnice nebo o mnoho let mladší kolegyně. Nedávno se konala dražba jejích nahých fotografií, které nafotila v době své finanční krize, když ještě nebyla slavná. Madonna fotky, na kterých je ještě bruneta nijak nekomentovala. Madonna vůbec často mění image, proto má Madonna fotky, na kterých vypadá jako něžná květinka i jako žena vamp.

Madonna vše v jednom

Ať už na internetu zadáte Madonna fotky, Madonna koncert, Madonna v Praze 2009, mp3 Madonna nebo prostě jen Madonna, očekávejte příval informací. Není divu. Madonna je nekorunovanou královnou popu a jako taková si pozornost jistě zaslouží. V poslední době plní média zprávy o jejím vztahu s brazilským modelem Jesusem Luzem, kterému je 22 let. Setkali se, když dělala Madonna fotky pro jeden významný časopis a od té doby jsou spolu. Nakolik se jedná o vážný vztah, ukáže teprve čas, jisté je, že Madonna uměla na svoji osobu vždy upozornit a vždy z toho něco vytěžila.

Madonna umí nadchnout celé davy

Madonna byla nedávno označena za nejpracovitější matku Hollywoodu. Ve svých padesáti letech se zdá stále na vrcholu sil, Madonna fotky nám stále ukazují, že vypadá rozhodně mladší a její postavu jí závidí kde kdo. Ať už s Madonnou spojíte jakékoli slovo, téměř vždy je úspěch zaručen. Madonna koncert znamená okamžité rozprodání vstupenek. Mp3 Madonna je vyhledáváno velmi často a Madonna v Praze 2009 vyvolá jistě další vlnu nadšení. Madonna je v podstatě sama sobě značkou. A jelikož je to dáma, která za vše co má vděčí jen sama sobě nezbývá, než smeknout klobouk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama