Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Myley Cyrus

17. července 2009 v 15:49 | Anuska |  Zpěvačky

Americká zpěvačka Miley Cyrus

Miley Cyrus je velmi mladá americká zpěvačka, textařka a herečka, je jí teprve šestnáct let. Narodila se 23.listopadu 1992 v Nashville ve státě Tennessee, vyrůstala na farmě svých rodičů, kousek od místa svého narození. Její pravé jméno však není Miley Cyrus, to je pouze přezdívka. Herečka ji dostala, protože se v dětství pořád usmívala - a tak jí říkali Smíšek - v angličtině Smiley - a odsud už k Miley nebylo daleko. Občanským jménem se jmenuje Destiny Hope Cyrus. Kariéra Miley Cyrus se začala rozvíjet v jejích devíti letech, kdy se začala zajímat o herectví. Žila v té době přechodně v Kanadě a poprvé se na televizních obrazovkách objevila v televizním seriálu svého otce, kde hrála dívku Kylie. Již v roce 2003 sklidila úspěch za roli ve velmi úspěšném seriálu Big Fish od Tima Burtona.


Seriálová kariéra Miley Cyrus

Známá je však především díky své roli v americkém televizním seriálu Hannah Montana, kde hraje hlavní roli. V konkurzu k tomuto seriálu získala bez problému navrch před ostatními uchazečkami o hlavní roli. V dnešní době již Miley Cyrus natočila celé tři řady seriálu. V roce 2006 vznikl první soundtrack k seriálu Hannah Montana, který obsahovala osm písní, které Miley Cyrus v průběhu natáčení seriálu nazpívala. Tímto soundtrackem Miley Cyrus odstartovala svou kariéru, která následně na to pokračovala dalším albem, které neslo podtitul "Poznej Miley Cyrus". Toto druhé album vydala však již samostatně jako své debutové album, bez jakékoliv souvislosti se seriálem Hannah Montana, v roce 2008.

Jako zpěvačka Miley Cyrus rozhodně uspěla

Již první singl z debutového alba Miley Cyrus, 7 Things, zabodoval v hudebních hitparádách a Miley se tak začala dostávat do podvědomí nejen americké části posluchačů, ale také prorazila do světa. Miley Cyrus nedávno podepsala se společností Disney smlouvu o tom, že napíše svou autobiografii. Co se týče vztahů, nedávno vyšel najevo vztah Miley Cyrus s Nickem Jonasonem ze skupiny Jonas Brothers. Asi není zrovna jednoduché utajit svého přítele, pokud za vámi pobíhá hromada novinářů a dychtivě fotí vše, co uděláte, nebo každého, s kým se na veřejnosti objevíte. Také se tvrdilo, že je zamilovaná do svého seriálového kolegy Lucasse Tilla, ale to Miley popírá s tím, že je to typický způsob, jak si novináři vysvětlují přítomnost jakéhokoliv muže po jejím boku na veřejnosti.

Koukněte se na fotky Miley Cyrus

Fotky Miley Cyrus byly ještě nedávno na internetu téměř neznámé. Dnes je tomu však již jinak, krásná tvář mladé zpěvačky se na toho, kdo si zadá do vyhledávače heslo "fotky Miley Cyrus", usmívá z mnoha různých stránek. Hnědovláska s vlnícími se vlasy a věčným úsměvem na tváři si skutečně zaslouží označení Smíšek. Srší z ní energie na všechny strany. To byl prý také důvod, proč získala roli v seriálu Big Fish od Toma Burtona. Ráda mění image, jednou se na fotkách objeví s vlasy krásně vlnitými, jindy pečlivě narovnanými. Také móda se zdá být jedním z jejich koníčků, protože na fotkách se objevuje vždy upravená a oblečená do něčeho, co je považováno módními kritiky za "šik" oblečení.

Představa fotky Miley Cyrus vás okouzlí

Fotky, na kterých se Miley Cyrus nachází, často působí jako zajímavý kontrast mezi mladou dívkou a dospívající ženou. Je opravdu zarážející, jak moc sexy dokáže Miley Cyrus vypadat, nebo se z fotky dívá naopak velmi nevinně. Zdá se, že tuto herečku a zpěvačku zároveň by mohla do budoucna čekat velká kariéra. Jejím největším počinem při focení je její pózování pro Vanity Fair, kde se z mladé energické dívky změnila v sexuálního vampa. Nezůstalo však jen u profi focení, Miley vzala fotoaparát do ruky sama a pořídila si sérii fotek, které nejsou na umělecké úrovni, mnohé ukazují a těžko říct, k čemu vlastně slouží. Zřejmě měly dopomoci k tomu, aby se Miley ještě více zviditelnila.

Sežeňte si Mp3 The Climb

V České republice se Miley Cyrus do popředí zájmu teprve dostává, není zde ještě příliš známá. Ovšem vzhledem ke svému věku je velmi kladně přijímána českými teenagery a na webových stránkách můžeme najít velké množství mp3 nahrávek Miley Cyrus, mezi které patří například The Climb, velmi jemná písnička s pěkným textem, který se od jiných písničkových textů odlišuje určitou hloubkou. Mp3 The Climb od Miley Cyrus je na internetu ke stažení i v podobě klipu, kde autorka singlu vystupuje jako jediný protagonista, přičemž je klip podkreslený různými přírodními scenériemi. Nutno říct, že tento singl se mladé Miley opravdu povedl.

Mp3 Hoedown Throwdown vás vyprovokuje k tanci

Miley Cyrus nazpívala více songů, které dokáží dostat posluchače, jedním z nich je také mp3 Hoedown Throwdown. Tato píseň je velmi tanečně laděná, Miley Cyrus v mp3 klipu k této písni, Hoedown Throwdown, tančí a s ní také mnoho dalších protagonistů. I překlad textu je vyloženě "rozpohybovaný". Oproti výše zmíněné písničce The Climb je tato píseň pravým opakem, veselá a v pohybu. Obě stránky však Miley sedí, hodí se k jejímu věku, ať už se jedná o romantické písně nebo písně nabité energií. Sympatická tmavovláska dokáže v klipech i svým hlasem výborně navodit patřičnou atmosféru písně, kterou právě zpívá.

Životopis Miley Cyrus ještě dozná jistých změn

Životopis Miley Cyrus, který lze najít na mnoha webových stránkách, ještě není příliš dlouhý. Tuto mladou nadanou dívku čeká ještě mnohé, ale i přes to najdete na internetu celé blogy plné informací o ní. Navíc, jak již bylo řečeno dříve, se Miley Cyrus chystá vydat svůj vlastní životopis, takže by časem vše bylo k dostání i z jejího pohledu. Co se týče informací na internetu, často se jedná o mnohé spekulace, jasno musí v této oblasti udělat sama herečka svým literárním počinem. A dle toho, jak vystupuje na veřejnosti, můžeme očekávat, že její autobiografie bude mít šťávu. Svět z pohledu šestnáctileté slečny bude určitě velmi zajímavý.

Soukromí Miley Cyrus

A nyní pár podrobností ze soukromí Miley Cyrus, které si možná přečte i ten, kdo si koupí hereččin životopis. Miley miluje psy a je vegetariánka, údajně prý nejí ale nic, co je zelené. Velmi ráda nakupuje, a po nákupu si zajde na dobré čínské nebo japonské jídlo. Internet je pro Miley také velmi důležitá součást života. Aby taky ne, když zde má své vlastní stránky, kde lze najít její fotky, informace o ní, mp3 nebo texty z jejích známých hitů, jakými jsou například výše zmíněné singly The Climb (tento singl vám bude hrát, když si stránky otevřete) a nebo Hoedown Throwdown. Pokud tedy umíte anglicky, je to ideální zdroj informací o Miley.

Cesta za slávou Miley Cyrus

Miley Cyrus získala slávu a obdiv, o jaké se sní většině dívek jejího věku. Jejím štěstím zřejmě bylo, že na počátku jejího zrodu stál otec, který jí umožnil první počin v seriálu, také jí píše některé texty písní a vůbec jí dopomohl k její slávě. Její maminka je slavnou country zpěvačkou. Proto je možná životopis šestnáctileté Miley tak pestrý. Každopádně je třeba říct, že nadání má. Je pravděpodobné, že ho zdědila právě po rodičích, ale stačí si poslechnout některou z jejích hitovek (The Climb; Hoedown, Throwdown) a každému musí být jasné, že to, co Miley předvádí, je také z velké části její velká houževnatost a píle, protože bez ní
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou STAR máš nejradši?

Zaca Efrona 6.4% (3)
Vanessu Hudgens 10.6% (5)
Ashley Tysdale 8.5% (4)
Myley Cyrus 29.8% (14)
Lady Gaga 6.4% (3)
Nebo někoho jiného 29.8% (14)
Hilary Duf 8.5% (4)

Komentáře

1 veve veve | Web | 17. července 2009 v 15:55 | Reagovat

hlásla som...:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama