Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Paris Hilton

17. července 2009 v 15:49 | Anuska |  Zpěvačky

Americká celebrita Paris Hilton

Paris Hilton je americká celebrita, která je známá především díky hotelům svého slavného otce, Richarda Hiltona. Je také dědičkou veškerého jeho majetku a na veřejnosti je známá zvlášť pro svůj rozmařilý život, četné skandály nebo bezpočet aktivit, které provozuje. Parisin podíl na pozůstalosti jejího prapradědečka, který stál na počátku zrodu hotelů Hilton, se odhaduje zhruba na 30 až 50 milionů dolarů. V minulosti se Paris často stěhovala, v současné době žije Paris Hilton v Beverly Hills se svou sestrou a život bohaté dědičky si patřičně užívá. Co se týče jejího vzdělání, vystudovala střední školu na několik etap, v Kalifornii dokončila první ročník, v New Yorku druhý a třetí, pak ale přerušila a americkou maturitu si dodělala ještě později.

Nevšední život Paris Hilton

Život Paris Hilton je skutečně plný skandálů. Zvlášť ty, které souvisejí se vztahy, rády vyplouvají na povrch, a tak se veřejnost mnohokrát dozvěděla, že Paris se zasnoubila a pak se se snoubencem po několika měsících rozešla. Největší skandál způsobilo spuštění internetových stránek ParisExposed.com v lednu 2007, kde bylo zveřejněno mnoho materiálů, mezi jiným i fotky, videa a nahrávky s Paris Hilton v různých intimních situacích. Vše prý bylo získáno ze skladu, který měla Paris dlouhodobě pronajatý a poté byl prodán v důsledku platební neschopnosti. Na CNN se dlouho řešilo její rasistické vyjadřování v jednom z videí. Již 3.února 2007 dostala Paris soudně příkaz stránky zablokovat.

Video Paris Hilton viděl snad celý svět

Tato kauza ale nebyla první, která souvisela s Paris Hilton a natáčením jejího soukromého života. V roce 2003, když měla být uveřejněna její reality show The Simple Life, se na veřejnosti objevilo erotické video Paris Hilton natočené tři roky zpět s tehdejším přítelem Rickem Salomonem. Tenkrát toto video způsobilo kolem Paris Hilton poprask a objevily se i domněnky, že video vypustila Paris schválně, aby zvýšila sledovanost své reality show. Ona však tyto spekulace rázně odmítla s tím, že video zveřejnil bez jejího vědomí Rick Salomon a vysoudila na něm díky tomu 400 tisíc dolarů. Následně však toto video vydala oficiálně a uvedla se jako režisérka, čímž popřela vše, co předtím řekla médiím. Taková situace u ní však není ojedinělá, často plamenně hovoří do kamery a vzápětí na to svou řeč úplně popře tím, co udělá.

Život Paris Hilton není rozhodně jednoduchý

Dnes je na internetu k dispozici free video s Paris Hilton, její první natočené video "1 Night in Paris" se tak stalo dostupným pro veškeré Parisiny obdivovatele. Zdá se, že Paris Hilton naprosto nemá zábrany a tak ji free video spíš těší než pobuřuje. Paris není žádný svatoušek, tomu dosvědčuje i další aféra, kdy byla přistižena, jak řídí v opilosti. V krvi jí tehdy bylo zjištěno 0,08 promile a byla odsouzena k zaplacení pokuty 1500 dolarů a 36 měsícům zkušební lhůty. V této době však porušila svou podmínku a tak byla odsouzena do vězení na 45 dní. Odpykala si však pouze dva dny a následně na to byl rozsudek po odvolání změněn na 40 dní domácího vězení. To však Paris porušila také a hned druhý den domácího vězení. Zbytek trestu si proto šla odsedět do vězení.

Fotky Paris Histon zaplnily internet

Internet je Paris Hilton plný - najdete zde její fotky, videa, články a diskuse plné rozporuplných názorů, někdo Paris Hilton nenávidí, jiný ji zbožňuje. Paris Hilton se také živí jako modelka, proto na internetu najdete fotky, kterak si vykračuje po molu v nákladných šatech, stejně jako fotky s intimními záběry. Paris to však evidentně nijak nevadí, skoro by se dalo říct, že má Paris docela velké sklony k narcismu. Její dědeček se ale již rozzlobil a přísahal, že Paris v závěti neodkáže ani dolar, protože kazí dobré jméno rodiny Hiltonových. Paris je dnes však již natolik známá a slavná celebrita, že se nemusí bát, že by neměla dost financí pro svůj rozmařilý život.

Paris Hilton budí emoce všude, kde se ocitne

V roce 2004 Paris Hilton vydala svou první knihu, která byla silně autobiografická a svého času se stala nejvyhledávanějším bestsellerem v USA. V současné době vydělává Paris Hilton především na kolekcích parfémů, kabelek nebo šperků, jejichž fotky a informace k nim naleznete na internetu, zvláště na portále Amazon.com. Další video Paris Hilton zatím do éteru nepustila, zdá se, že našla životní smysl i někde jinde, než jen ve vyvolávání pozdvižení mezi lidmi. Paris má dnes dokonce i vlastní panenku Barbie! Také se prosadila jako zpěvačka a tak můžete najít na internetu také free video Paris Hilton, tentokrát v roli zpěvačky. I když se nezdá, že by jedna žena mohla být dobrá v tolika různých oborech, zdá se, že Paris se daří ve všem. Otázkou zůstává, jestli jí tyto úspěchy neopepřují její skalní odpůrci, kterých je mezi lidmi víc než dost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou STAR máš nejradši?

Zaca Efrona 6.5% (3)
Vanessu Hudgens 10.9% (5)
Ashley Tysdale 8.7% (4)
Myley Cyrus 30.4% (14)
Lady Gaga 4.3% (2)
Nebo někoho jiného 30.4% (14)
Hilary Duf 8.7% (4)

Komentáře

1 Viktorie Pepek Námořníčková Viktorie Pepek Námořníčková | Web | 17. července 2009 v 15:51 | Reagovat

Slečno slečnooo, prosím, hlasuj pro Viki Says Boo a té předemnou dej záporný hlas =D Budu ti moc vděčná, děkuji a pardon že otravuju reklamou =]

http://www.bravogirl.cz/fun/fotosoutez/1/poradi

2 Nikita Nikita | Web | 17. července 2009 v 15:56 | Reagovat

nemam ju moc rada

3 Crazy Fretulka Crazy Fretulka | Web | 17. července 2009 v 15:56 | Reagovat

přihlaš se do VGS plsík:)

4 Vikča Vikča | Web | 17. července 2009 v 16:01 | Reagovat

Avojik máš straššně hezuuuu blog a dess!!
Před chvilkou sem sobě udělala new dess!!!
Pls ohodnot!!!!!
Není hezuuu protože na chalupě nemám gafiku ale přece jen se mi dcl líbí!!!
Ale chci znát i nazor ostatních takže mi tim velmii pomůžeš!!předem díík Pááááá

5 Benita Benita | Web | 30. prosince 2009 v 22:08 | Reagovat

ak máš rada PARIS HILTON určite navštív moj blog..sú tam samé novinky z jej života..kazdy den nove fotky,nechcem sa chvalit ale mne sa blog celkom paci.. a trva mi  hodiny co na nom pracujem a zanechaj mi aj komentárik prosím :).oplatím sa ti :)..DAKUJEM DAKUJEM DAKUJEM

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama