Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Vanessa Hudgens

17. července 2009 v 15:48 | Anuska |  Zpěvačky

Herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens

Vanessa Hudgens je zpěvačka, herečka a také modelka. Narodila se 14.prosince 1988 v Kalifornii. Její původ je poměrně spletitý, jisté je, že jí v žilách koluje irská, filipinsko-portorikánská a indiánská krev. Její dědeček s babičkou byli muzikanti, oba působili v kapele Big Band Era. Kariéra této mladé ženy započala v muzikálových divadlech, kde hrávala už od svých osmi let. Do světa reklam se Vanessa Hudgens dostala čirou náhodou, když jedna její kamarádka z divadla onemocněla a nemohla přijít na natáčení, a Vanessa za ni zaskakovala. Tak začala první éra ve Vanessině životě, éra reklam.


Filmová kariéra Vanessa Hudgens

Následovalo období, kdy Vanessa Hudgens hodně hrála ve filmech. Jejím prvním, debutovým filmem, byl film Třináctka. V roce 2004 natočila další film, Thunderbirds. Poté se o ni začaly zajímat nejrůznější televizní show, často a hodně spolupracovala Vanessa Hudgens také s televizní společností Disney. V roce 2006 se objevila v muzikálu High School Musical. Tento muzikál měl velký úspěch, a to nejen ve Spojených státech, ale po celém světě. Vanessa zde zužitkovala vše, co se učila už od mládí - tanec, zpěv a hraní. Díky tomuto muzikálu získala Vanessa svou první smlouvu na natočení a vydání nového cédéčka.

Hudební kariéra Vanessa Hudgens

Smlouvu k natočení CD jí nabídla společnost Hollywood Records. Její debutové album bylo vydáno na podzim roku 2006. V písních se objevují prvky z žánrů R&B, popu, rocku a také elektroniky. Vanessa Hudgens své první album nazvala velmi jednoduše - "V". Na albu najdete několik zajímavých singlů, prvním z nich je "Come Back To Me". Je celkem zajímavé, že se Vanessa Hudgens jakoby vrátila v čase a některé její písničky zazněly v reklamách - tentokrát v nich nehrála, ale dodala jim hudební dokreslení. Konkrétně se jednalo o písně Let Go a Let´s Dance, které se objevily v několika reklamách či show opakovaně.

Nevšední fotky Vanessa Hudgens

Fotky, na kterých se Vanessa Hudgens usmívá do fotoaparátu, jsou k vidění na mnoha stránkách na internetu. Pokud se pozorně podíváte, opravdu uvidíte, že je na ní vidět její původ - zjev Vanessy působí vcelku exoticky, na jejím vzhledu se zjevně podepsala indiánská i filipínská krev. Fotky Vanessy Hudgens jsou proto velmi zajímavé, herečka má krásné cizokrajné oči a tmavé havraní vlasy. Vzhledem k tomu, že je také modelka, je vidět, že přesně ví, co se lidem líbí a podle toho se při focení také řídí. Je vidět, že Vanessa je schopná poplést hlavu nejednomu muži. Tomu také odpovídá fakt, že chodí s kolegou z High Schoul Musical, Zacem Efronem.

Fotky Vanessa Hudgens lákají její fanoušky

Vanessa Hudgens však nefotí pouze fotky, chystá se také k dalším zajímavým počinům. Jedním z nich je třeba to, že by měla propůjčit svůj hlas filmové Popelce, to se však českého diváka moc netkne, protože se jedná pouze o Popelku z USA - a tedy Popelku namluvenou anglicky. Dalším hereckým počinem, který Vanessa Hudgens připravuje, je její nový film Sucker Punch - což je pro mnohé zajímavější podívaná na slavnou herečku a zpěvačku, než její fotky. Co se týče filmů, které natočila již dříve, jedná se zvláště o film Rock on a třetí díl High School Musical - oba byly natočené v roce 2008. Sami tak vidíte, že se mladá herečka asi ani na chvíli nemá čas zastavit.

Mp3 Vanessa Hudgens vás uklidní

Další činností, kterou se Vanessa Hudgens zabývá, je nahrávání vlastních alb s hudbou, jejichž ukázky si můžete poslechnout na internetu v podobě mp3 nahrávek. Kromě již výše zmíněného alba "V" vydala v roce 2008 další dvě alba s názvem Identified. Mp3 s písněmi, které Vanessa Hudgens nazpívala, je na internetu velké množství, najdete zde divočejší písně, ale také krásně jemné písně s pěknými texty. Vanessa má v sobě dvě stránky. Jedna je divoká a nespoutaná, druhá jemná a něžná, takže každý, kdo si její písničky poslechne, si může vybrat, která Vanessina stránka se mu líbí víc. Vzhledem k mládí této celebrity je pravděpodobné, že její kariéra může ještě hvězdně vystoupat vzhůru. V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified. Má matku Green, otce Petera a mladší sestru Stellu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jakou STAR máš nejradši?

Zaca Efrona 6.5% (3)
Vanessu Hudgens 10.9% (5)
Ashley Tysdale 8.7% (4)
Myley Cyrus 30.4% (14)
Lady Gaga 4.3% (2)
Nebo někoho jiného 30.4% (14)
Hilary Duf 8.7% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama