Hledám nová SB přihlaš se tady.

Reklamy sem! jinde je ignoruju!Jak na francouzkou manikúru?

19. prosince 2009 v 16:55 | Anuska |  Tipy a Triky

Francouzská manikúra - příprava

Aby francouzská manikúra vypadala bezchybně, musí být tvoje nehty důkladně připraveny. V první řadě musíteodstranit starý nános laku a nehty odmočit ve vlažné vodě. Potom nehty ošetřete přípravkem určeným naodstranění kůžičky okolo nehtu. Jakmile je kůže změklá, použijte speciální dřívko a odstraňte ji.

Francouzská manikúra - posílení nehtů

Pro posílení nehtů použij zpevňovač a to především na měkké nehty, které potřebují dodat novou sílu. Zpevňovač nejenže tvoje nehty posílí, ale zlepší jejich strukturu a ochrání je před zbarvením při použití laku.

Francouzská manikúra - lakování bílých špiček

Nalep si na nehty speciální šablony, jenž jsou obsaženy v sadách pro francouzskou manikúru, pomoci kterých oddělíte špičky vašich nehtů od jejich zbytku. Bílým lakem pak nalakuj přesné linie jejich konců.

Francouzská manikúra - lakování zbytku nehtu

Jakmile Ti bílé špičky zaschnou, opatrně odstraňte šablonu a pokračujte v lakování zbytku nehtů. Můžešsi vybrat ze dvou barevných laků a to buď jemně růžový nebo tmavší smetanový. Když vrstva s barevným lakem zaschne, použij bezbarvý ochranný lak, který dodá nehtům lesk a prodlouží trvanlivost laku.

http://www.wellness-studio.cz/img/mani.jpg
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama